Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Як я ходила на Говерлу

Як я ходила на ГоверлуВідгук на похід: Сходження на Говерлу
Автор: Нечипоренко Оксана, 25 років,
Україна, м. Київ,

Напередодні травневих свят, коли так хочеться поїхати геть з міста, я вирішила здійснити одну з "тих самих" цілей - піднятися на Говерлу. Щиро вважаю, що як Українка, хоч раз в житті але я маю це зробити!

Отож, звернувшися до надсильного ресурсу "мережі інтернет", одразу ж знайшовся гідний варіант: 3-х денний похід на Говерлу, організований компанією "Кулуар" (http://www.kuluarbc.com.ua). За три дні до самого походу, як це не дивно, мене включили в групу, і ось - 1-го травня, на вокзалі в Івано-Франківську, збір групи, знайомство та початок самого походу!

Графік був наступний: перший день піший похід через надзвичайно видовищне село Лазовщина до підніжжя Говерли, другий день: власне підкорення вершини та спуск, третій день: через Лазовщину назад до транспорту на Івано-Франківськ.

В Карпатах я була вже не однарозово, проте весною або ж в літній час - жодного разу. І, маю сказати, це було дещо!!!!! Подібної краси я вже давно не бачила! Весняні квіти, що квітнуть на величезних зенлених лугах, на фоні гір, кришталеві струмки зі смачнючою холодною водою, велиичаві гори, зі снігом на вершинах, і повітря... Яке повітря! Його ж пити можна! Його їсти можна! І звісно, ним надзвичайно приємно дихати :-).

відгук сходження на Говерлу

Окремо варто сказати, що для тих хто планує підйом варто бути готовим, до вЕлииикого навантаження, сильного-сильного вітру та несподіванної засмаги в результаті :-).

Це варто побачити кожному! Говерла вражає красою. Краєвиди надихають! Хочеться жити, хочеться любити, оберігати, захищати рідну Україну. Кілька фотографій додам :-).

Цікаве спостерження - в горах зникли думки. Всі). Наче їх просто витерло з голови. Хочу ще.

Заявка на поход