Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Походи Крим - Кулуар

Вітаю всіх любителів активного відпочинку на сайті проекту «Кулуар»! Ми ходимо і організовуємо піші походи в Крим, Карпати, Кавказ, Непал, Чорногорію, Турцію, Ісландію та інші регіони. Кількість регіонів та маршрутів постійно збільшується, адже ми хочемо побачити та показати вам всі найбільш красиві та екзотичні куточки нашої прекрасної планети. А тих не мало! Усі наші походи намагаємося зробити максимально цікавими, прокласти маршрути по найбільш мальовничим куточкам регіону. Приєднуйтесь - буде надзвичайно цікаво!

УВАГА! Українська версія сайту може мати хибну інформацію стосовно дат та цін на походи. При виборі походу краще звіряйтеся з російською. Перемикач мов зверху справа.

 


 

Всем привет! Мы долго-долго делали и очень старались, чтобы сделать новый сайт был максимально удобным, простым и понятным для вас! Он еще не полностью наполнен, но Непал, Турция и Карпаты описаны. Так же выложены отзывы и пару маршрутов по Крыму.
Еще будут некоторые правки, но в общем встречайте - http://kuluarpohod.com/

 


 

Ви все ще роздумуєте, йти чи не йти в похід? Тоді думайте гарненько, адже після походу ваше життя зміниться назавжди! Ми постараємося Подмигивающий!

 • Ми любимо гори і не уявляємо свого життя без них. Боюся, що після походу і ваше серце залишиться в горах Криму, Карпат або Кавказу. А воно вам треба? Безсердечним бродити по рівнині і жити в очікуванні наступного походу?
 • Нам важливий кожен клієнт, ми допоможемо з підготовкою до походу, вибором спорядження і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Напевно, ви хотіли у всьому розбиратися самі, чи не так?

Только не читайте это!..

Як піти в похід по КримуЯкщо у вас з'явилася неділька вільного часу,  її хочеться провести активно, незабутньо і максимально цікаво. А що для цього потрібно зробити? Правильно, піти в похід по Криму чи Карпатам! Де ще познайомишся з чудовими людьми, намилуєшся красою природи, відпочинеш і наберешся сил за такий короткий відрізок часу? Маса приємних емоцій і теплих спогадів гарантовано кожному учаснику!

І так, бажання у вас є, а в цій статті я напишу, що потрібно зробити, щоб піти в похід.

Детальніше...

Все знают пословицу: «Лучше один раз увидеть, чем тысячу раз услышать», поэтому мы постарались снять красивое видео о наших походах по Крыму, чтобы вы могли не только почитать описания маршрутов и полистать фотографии, но и посмотреть, что вас ждет в походе на видео. Мы не профессиональные киношники, но старались со всех сил, надеюсь, вам понравится! Не стоит сидеть дома, давайте путешествовать вместе!

Автор видео: Александр Жосан

Похід в КримПоходи в Крим - чудовий варіант активного відпочинку! Максимізація прибутку при мінімізації витрат - це не тільки головний закон економіки, а й життя. Тому кожен, хто вирішив активно відпочити, хоче вибрати найбільш цікавий похід в Крим, щоб у стислі терміни відпустки або вихідних набратися сил і натхнення на весь наступний рік (або до наступного походу). «Так що ж це за маршрут?» - Запитаєте ви. І однозначної відповіді не отримаєте. А справа в тому, що всі походи по Криму надзвичайно цікаві й гарні. Тому, вибираючи маршрут, в першу чергу відштовхуйтеся від його тривалості і дати проведення.

Головні особливості Криму - це його компактність, різноманітність і насиченість пам'ятками. Навіть у невеликому, триденному поході в  Крим ви побачите багато цікавого, адже не дарма Крим називають «Музей під відкритим небом». За один день можна побувати на вершинах гір, спуститися в печери і встигнути скупатися в морі! Похід в Крим запам'ятовується в першу чергу завдяки своїй насиченості та динамічності.

Детальніше...

Похід в Крим - Долиною привидів

 • Тривалість - 6 дні;
  Кілометраж - 59 км;
  Складність - середня;
  Вартість - 1240грн / 4960 руб. Включено ВСЕ необхідне!
 • Місце зустрічі - Сімферополь, до 11:00
 • Місце фінішу - Сімферополь 17:00
 • Дати: 08.03-13.03, 02.05-07.05, 04.05-09.05, 07.05-12.05, 01.06-06.06, 21.06-26.06, 05.07-12.07, 19.07-24.07, 02.08-07.08, 16.08-21.08, 23.08-28.08
 • Нить: Сімерополь - Сосновка - Чатир-Даг - Еміне-Баїр-Хосар - Ангар-Бурун - Кутузовські озера - Долина привидів - Пд. Демерджі - Джурла - Джур-Джур - Ай-Алексій - Хун - Рибачьє

Мабуть, це мій найулюбленіший маршрут з усіх походів в Криму. Він надзвичайно насичений, цікавий і різноманітний. Ми пройдемо по гірських вершин, спустимося в казковий світ найкрасивіших печер, зануримося в атмосферу Долини Привидів та середньовічної фортеці Фуна, а в кінці спустимося до водоспаду Джур-Джур – найбільшого в Криму. Пейзажі по сторонам будуть постійно змінюватися, так що далеко ховати фотоапарат не доведеться =)) Похід підійде як початківцям, так і більш досвідченим туристам. Маршрут більш ніж універсальний і його складність можна змінювати за бажанням групи. Якщо ви йдете в похід перший раз - сміливо обирайте цей тур, море приємних відчуттів вам забезпечено!

Детальніше...

Похід в Крим - Печерними містами Криму Тривалість - 6 днів
Кілометраж - 47,3 км
Складність - легка
Вартість - 1250 грн/5000 руб. Включено ВСЕ необхідне!
Місце зустрічі - Сімферополь 11:00, Бахчисарай, до 13:00
Місце фінішу - Сімферополь 17:00, Севастополь 15:00
Дати: 28.04-03.05, 01.05-06.05, 15.06-20.06, 13.07-18.07, 10.08-15.08, 31.08-05.09
Нить: Сімферополь - Бахчисарай - Успенський монастирь - Чуфут-Кале - Караїмське кладовище - Качи-Кальон - Алімова балка - Челтер-Коба - Сюйрень - Мангуп - Ескі-Кермен - Залісне

Цей туристичний похід в Крим не складний і максимально насичений різноманітними визначними пам'ятками. Він ідеально підходить новачкам, так як на маршруті є лише не значні перепади висот, не тривалі переходи і багато радіалок (екскурсій без рюкзака). В той же час похід надзвичайно цікавий, адже кожен день ми будемо відвідувати нові печерні міста, таємничі каньйони, стародавні монастирі в стрімких скелях ... Ми з головою зануримося в історію і проникнемося таємничим духом минулих днів!

Детальніше...