Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Похід в Каппадокію - Туреччина

поход по КаппадокииТривалість - 5 днів;
Кілометраж - 40 км
Складність - легка;
Вартість - 1300грн (5400руб, 160$, 120Е)
Місце старту - Анталія вечір, Гереме до 10 ранку
Место финиша - Анталія
Дати: 06.05-10.05
Нить: Анталія  – Гереме – Голубина долина – Учхісар – Долина кохання – Чавушин – Розова долина – Деринкую - каньйон Іхлара - Селіме - Анталія

Каппадокія - мрія романтика. На мові народу хетів Каппадокія буквально означає "Країна прекрасних коней". Історія цієї дивовижної, багатої культурною спадщиною місцевості бере свій початок з V тисячоліття до нашої ери. Дана територія по черзі входила до складу різних імперій і держав, при цьому часто служила як поле битви у численних війнах. Хетти, римляни і десятки інших народів залишили на цій землі свій слід. На даний момент Каппадокія входить до складу Туреччини, і знаходиться в регіоні Центральна Анатолія.

Каппадокія є у своєму роді унікальним геологічним утворенням. Тисячоліттями вітер і вода надавали вулканічного туфу форми химерних стовпів, веж, каньйонів і пірамід. Крім неабияких ландшафтів Каппадокія славиться великою кількістю печерних підземних міст, храмів, склепів, келій і монастирів. Національний парк Гереме в центральній частині Каппадокії і численні печери внесені в список культурної спадщини ЮНЕСКО.

АКЦІЯ!При участі в поході во Лікійській тропі + Каппадокіяя отримайте знижку 5%! Кількість місць обмежена, відправляйте заявку прямо зараз!

Заявка на поход

План похода по Каппадокії

День 1. Анталія - Гереме

Зустріч групи відбувається на автовокзалі Анталії у другій половині дня, де ми сідаємо на комфортний автобус і їдемо в селище Гереме. Їхати нам доведеться всю ніч і рано вранці ми будемо в Гереме. По суті, це своєрідний допоходний день, нічого надцікавого сьогодні ми не побачимо. Все залишимо на потім))

День 2. Гереме - Гюверджинлик - Учхисар - Долина Любові

З іншою частиною групи зустрічаємося в селищі Гереме на автостанції в 10 годин ранку. Це для тих, хто добирався в Гереме зі Стамбула. Після зустрічі і знайомства групи між собою дружно йдемо селитися в кемпінг, в якому будемо ночувати всі походні ночі. Після того, як ми заселимося і пообідаємо, неспішно і без речей ми почнемо свою подорож. Спочатку ми побачимо Гюверджинлик - Голубину долину. Голубина долина називається так з-за великої кількості знаходяться тут голубників. Затишна і тиха Гюверджинлик приведе нас прямо до вирубаної в скелі печерної фортеці Учхисар. Коли ми піднімемося на вершину фортеці, з оглядового майданчика перед нами відкриється дивовижної краси вид на неповторні пейзажі Каппадокії. Після обіду ми підемо в Долину любові, яка сповнена вельми недвозначних кам'яних статуй. Ввечері повернемося в Гереме. За день ми пройдемо близько 7 км, висота Каппадокії 1100м.

поход по Каппадокиивоздушный шар на фоне эм..долина любви

День 3. Долина Пашабаг - Чавушин - Рожева, Червона долини

Після ситного сніданку вранці ми побачимо фактично негласну емблему Каппадокії - кам'яні гриби з долини Пашабаг. Таких химерних природних кам'яних скульптур ви не зустрінете більше ніде. Тутешній воістину інопланетний ландшафт створюють гігантські перибаджаларами - кам'яні стовпи з однією, двома або трьома вершинами-шапками. Для кращого огляду дивних кам'яних грибів околиць долини Пашабаг ми підемо по стежці, яка плавно огинає плато Ак-тепе і поступово вийдемо до печерної селі Чавушин, де знаходиться Церква Іоанна Хрестителя. Тут ми робимо привал, обідаємо і відпочиваємо. Після обіду вирушаємо в Рожеву та Червону долини, камені яких пофарбовані в рожевий і червоний кольори. Увечері повертаємося в кемпінг в Гереме. За сьогоднішній день ми пройдемо близько 10 км.

воздушные шарикирозовая долинакаменные грибы

День 4. Дерінкую - Каньйон Іхлара - Монастирський комплекс Селіме

Сьогодні ми наймемо автобус і просуваємося на ньому до далеких кордонів Каппадокії. В першу чергу ми відвідаємо найбільше, з усіх відомих на сьогодні, печерне місто Каппадокії - Дерінкую. Воно було виявлене археологами зовсім недавно - у 1960 році. Його підземні палати розтягнулися на 8 поверхів і йдуть на 80 метрів углиб. Тисячі років тому в сотнях кімнат і залів Дерінкую проживало близько 10 000 чоловік. Каньйон Іхлара стане нашою другою метою на сьогодні. На його поверхні знаходиться пустеля, його стіни прикрашені зеленими заростями, а на дні тече швидка річка. У стінах каньйону Іхлара досить непогано збереглися келії з безліччю кольорових фресок. На закуску ми відвідаємо скельний район - християнський храм Селіме. Він є монастирем і в той же час фортецею, яка видовбана безпосередньо в скелі і являє собою заплутаний лабіринт приміщень, що піднімаються до самої її верхівки. Далі ми повертаємося в Гереме і можемо прикупити на пам'ять про наші екскурсії тематичних сувенірів у формі грибів. Щасливчики, які побували в Каппадокії, іноді розповідають про те, як після приходу сутінків, коли місцеві жителі і туристи засипають, зі своїх осель на верхівку однієї з безлічі тутешніх скель тихенько вибираються крихітні фігурки фей. Але їх можуть побачити тільки ті, чиє чисте і добре серце не втратила віри в чаклунство.

каньонпоход в каппадокиюДеринкую

На цьому наша казкова екскурсія закінчується і всі повні незабутніх вражень повертаються додому. Нагадуємо, що дістатися до Анталії можна автобусом, а до Стамбула летіти від Кайсері.

День 5. Анталія

В Анталії ми приїжджаємо рано вранці і далі хто-куди - або на літак на батьківщину або загоряти на сонячні пляжі Туреччини.

Заявка на поход

Особливості походу по Каппадокії

 • Похід в Каппадокію не можна назвати типовим пішим походом в нашому розумінні, це більше екскурсійний тур. Ходити ми будемо з маленькими рюкзачками (не забудьте взяти їх), а ночувати в хостелі. Кімната на 8-10 чоловік, тут є душ, туалет і навіть інтернет! Так що можна брати з собою планшет або ноут. Сніданки включені у вартість готелю, обіди будуть на природі у вигляді перекусів, про них ми подбаємо. Смачно повечеряти можна в одному з численних ресторанчиків і кафешок.
 • Якщо у вас нема особистого спорядження, його можна взять на прокат.
 • Порядок оплати. Щоб забронювати місце в групі вам необхідно внести передоплату у розмірі 400 грн (1600 руб). У разі відмови від походу гроші не повертаються, але можуть бути передані іншому учаснику або залишаться на вашому «рахунку» для оплати майбутніх походів. Іншу частину походу можна оплатити переказом на картку (не пізніше, ніж за тиждень до старту) або здати інструктору в перший день походу. У разі сходження з маршруту гроші не повертаються.
 • Не забудьте взяти з собою фотоапарат та заряд позитиву – з нами завжди весело, надійно та цікаво! Улыбка
 • Інструктор в залежності від погодних умов та стану групи має право вносить зміни в маршрут.

Прочитайте перед походом:

У вартість входить:

 • Послуги інструктора-гіда;
 • Обіди-перекуси на маршруті;
 • Групова аптечка;

У вартість похода не входить:

 • Авіаквитки (біля 150$);
 • Особисте спорядження;
 • Медична страховка;
 • Трансфери - від 60$;
 • Проживання в готелях Каппадокії - до 50$;
 • Вечеря в ресторанах - 40-50$;
 • Платні екскурсії.

В сумі потрібно мати 200-250$ на карманні витрати.

Заявка на поход