Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Адреналіновий сплеск - похід + роуп-джампінг

Адреналиновый всплеск – поход + роуп-джампингВартість – 1350 грн (приблизно 170$, 5400 руб);
Тривалість – 6 днів;
Кілометраж – 40 км;
Складність – низька;
Місце стартуСімферополь 11.00, Бахчисарай 13.00
Місце фінішуСімферополь 18.00, Севастополь 16.00
Дати: 02.05-07.05, 15.06-20.06, 10.08-15.08
Нить: Сімферополь - Бахчисарай - Чуфут-Кале - Качи-Кальон - Алімова балка - Сюйрень - Челтер-Коба - Мангуп-Кале - Залісне - Сімферополь

Ура, це сталося! Нарешті ми об'єднали один з найкрасивіших піших походів по Криму з незабутніми стрибками зі скель - тепер від походу ви отримаєте ще більше адреналіну і емоцій! Маршрут пройде стародавніми печерними містами півострова, невеликі перепади висот, йти не важко. А на Сюйрені ми стрибнемо з 60-ти метрової скелі з мотузкою. Море адреналіну і вражень гарантовано! Це, безперечно, буде самим незабутнім і крутим відпочинком!

Заявка на поход

План походу по днях

1 день. Сімферополь - Бахчисарай - Успенський монастир (6 км)

Зустрічаємося на жд вокзалі Сімферополя, після чого переїжджаємо в Бахчисарай і далі, до Успенського монастиря. Біля монастиря джерело з надзвичайно смачною і чистої (а до того ж ще й святою) водою, поповнюємо запаси і йдемо на галявину. Ставимо табір, перекушуємо і йдемо дивитися на першу, справді гарну пам'ятку - печерне місто Чуфут-Кале. Це одне з найбільш збережених і найпопулярніше печерне місто Криму.

чуфут-калена краю обрываЧуфут-Кале

2 день. Караїмське кладовище - Качи-Кальон - Алімова балка (12 км)

Зовсім не далеко від нашого табору сховалося найбільше в Європі тюркське поховання - тут знаходиться більше 10 000 надгробків. Деякі зовсім зруйновані, а деякі збереглися дуже добре і можна навіть почитати надгробні написи - для тих, що знає тюркський, звичайно)) Ми ж проймаємося неймовірною атмосферою вічності та спокою і йдемо далі, до печерного монастиря Качи-Кальон. До речі, тут теж стрибають роуп-джампінг, але нам далі. Сьогодні заночуємо в Алімовій балці - тут у давнину ховався відомий кримський розбійник Алім, місцевий Робін Гуд.

кулуарнадгробиена обрыве

3 день. Челтер-Коба - Сюйреньська фортеця (7 км)

Розбійниками себе відчули, тепер пора і далі, адже попереду нас чекає багато цікавого! Приблизно до обіду ми вийдемо до невеликої гірської річечки Бельбек, в якій обов'язково скупаємося! Невеликий перекус і на екскурсію до печерного монастиря Челтер-Коба. Він досі діє і тут можна поставити свічку за рідних і друзів, ну, або викупатися в купелі з крижаною водою! В залежності від сил та бажання можемо вже сьогодні прогулятися на Сюйреньську фортецю. Якщо такого бажання немає нічого страшного, завтра ми будемо весь день насолоджуватися видами з Куле-Бурун. І не просто насолоджуватися видами, але і стрибати з нього!

купаемсяЧелтер-КобаСюйрень

4 день. Раз, два, три - летииим! - роуп-джампінг

Маленькими кроками на тремтячих ногах підходимо до обриву. Намагаємося знайти хоч краплю самообладання і взяти себе в руки. Через деякий час це порівняно вдається. Віддалено чуємо питання інструктора: «Готові?». І так само віддалено свій голос: «Так». Страх все ще повністю обволікає вас.. Але ось інструктор починає рахувати і з кожною цифрою ваша рішучість зростає. «Три» - чуєте ви і стрибаєте назустріч прірві! Кілька секунд вільного польоту, невеликий ривок і ви вже бовтається на маятнику шалено крича від захвату! А в голові тільки одна думка: «Боже, я це зробила, як же круто!» Приблизно так проходять стрибки з мотузкою, але краще подивитися відразу на відео наших друзів, з якими ми і будемо пригати!

 

Дослівно роуп-джампінг перекладається як стрибки з мотузкою. Це досить новий вид екстриму, що стрімко набирає популярність. Суть в тому, щоб вилізти вище, навісити систему мотузок і стрибнути вниз. Ми стрибаємо зі скелі висотою 60 метрів (приблизно 20-ти поверховий будинок). Море адреналіну і вражень гарантовано! Більшість новачків бояться, що в нижній точці буде сильний ривок, але нічого подібного не відбувається, вся сила гаситься мотузками і йде в маятник. Це зовсім не боляче і безпечно! Крім цього буде навішаний хайлайн - це канат над прірвою, по якому треба пройтися. Звичайно, ви будете пристраховані, а потренуватися можна на слеклайну. Та ж мотузка, тільки не над прірвою, а півметра над землею.

роуп на Сюйренероупроуп-джампинг

5 день. Мангуп-Кале (11 км)

Сьогодні ми підемо до одного з моїх улюблених місць в Криму - печерного міста Мангуп-Кале, колишньої столиці князівства Феодоро. Спочатку ми будемо йти по хорошій лісовій дорозі, потім трошки полями і знову лісом і вийдемо до водосховища біля підніжжя Мангупа. Тут сідаємо на перекус і купаємося. Освіжившись у вже теплій, але все ще прохолодній озерній воді піднімаємося на плато Мангупа. Воно має 4 пальці, які добре видно знизу. На трьох в давнину було розташоване місто, а на першому випасали худобу. На плато є джерела води, що робить можливою ночівлю тут. Ставимо табір і йдемо до «дірявого» пальця на екскурсію - саме він самий мальовничий, саме тут знаходяться мангупские ворота і найбільше гротів. Дух та енергію цього місця складно передати словами, це треба відчути. Саме за «особливу силу» я так сильно люблю Мангуп. Ночуємо прямо на плато і зустрічаємо світанок тут же - воістину незабутнє видовище!

ворота Мангупавстречаем рассветрассвет

6 день. Залісне - додому

Снідаємо, неспішно збираємо табір і спускаємося з плато до селища Залісного. Від нього можна виїхати в Бахчисарай або прямо в Сімферополь і Севастополь. Кому куди зручніше, туди і їде. На цьому наш адреналіновий сплеск закінчується, заряджені емоціями їдемо по домівках. До нових зустрічей, друзі!

Особливості походу

Маршрут дуже простий, без великих перепадів висот і з маленькими переходами. У тей же час він надзвичайно насичений різними визначними пам'ятками, які будуть зустрічатися нам кожен день. Тобто, не буде дуже складно, а буде дуже цікаво. Також на маршруті порівняно багато води, в якій можна скупатися - рідкісна привілегія для Криму. Ну і не забуваємо про фішку походу - стрибок з 60-ти метрової скелі з мотузкою! По відчуттях це набагато крутіше стрибка з парашутом!

Заявка на поход

Перед походом почитайте:

В вартість похода входит:

 • харчування в поході
 • оплата туристичесних стоянок
 • проїзд з Сімферополя до старта маршрута
 • реєстрація в КСС
 • медична страховка і від несч. випадку
 • групове спорядження (палатки, кострове..)
 • послуги інструктора
 • 1 стрибок роуп-джампінг

В вартість походу не входит:

 • Прокат особистого спорядження (рюкзак, спальник, каремат)
 • Відвідування екскурсій (20-80грн);
 • Проїзд Залісне - куди вам треба (15-50грн).
 • Другий і більше стриьбки (200грн за один)

Знижки:

 • За друга – 10% від вартості
 • За відгук про похід – 100 грн

Увага! В залежності від погодних умов та стану групи інструктор може вносить зміни в маршрут. Чисельність групи зазвичай 3 – 15 чоловік.