Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Фотография в походе

Серия статей, посвященных фотосьемке в походных условиях. Будут разобраны основные ошибки, даны ценные советы.

Звездное небо в походе

У походах в гори не завжди є час займатися художньою фотографією в світлий час доби: роботи з облаштування табору, приготування їжі, постійні переходи... А на привалах хочеться відпочивати і насолоджуватися величними краєвидами, а не братися за фотоапарат.

Інша справа - ніч! Варто трохи відійти від багаття, що засвічує повітря, і в небі стають видні міріади зірок з білястою смугою чумацького шляху, що тягнеться через весь небосхил з півночі на південь.

Детальніше...

Основные ошибки начинающего фотографа в походеЯкщо ви ходили в похід, то, цілком імовірно, бували в ситуації, коли після захоплюючого, повного вражень туру виявлялася повна відсутність фотографій, що в повній мірі передають побачену вами красу. Здавалося б, на флешці фотоапарата кілька сотень фотографій, а показати друзям абсолютно нічого: на одних кадрах біле, абсолютно позбавлене деталей небо, інші фотокартки занадто темні. Спроби зйомки в сутінках і біля багаття також невдалі: більшість таких кадрів змащені.

Детальніше...

що брать в фототурПри підготовці до фототуру по Криму необхідно ретельно продумати список речей і апаратури. З одного боку, бажано взяти все обладнання та аксесуари, які можуть бути задіяні в процесі отримання гарних фотографій; а з іншого, кожна зайва річ зробить Ваш рюкзак важче і, що найприкріше, може пролежати в ньому без діла до закінчення фототуру.

Детальніше...