Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Що потрібно брати в фототур по Криму?

що брать в фототурПри підготовці до фототуру по Криму необхідно ретельно продумати список речей і апаратури. З одного боку, бажано взяти все обладнання та аксесуари, які можуть бути задіяні в процесі отримання гарних фотографій; а з іншого, кожна зайва річ зробить Ваш рюкзак важче і, що найприкріше, може пролежати в ньому без діла до закінчення фототуру.

Що брать в фототур:

1) Камера. Бажано мати дзеркальну камеру (рівень не має значення), але можна обійтися і звичайною цифровою мильницею, якщо вона має ручні настройки. Підійдуть і популярні останнім часом беззеркальні камери і ультразуми.

2) Об'єктиви. Якщо у Вас є декілька об'єктивів, можете сміливо їх брати. Для нашого фототуру зайвими не будуть всі фокусні відстані: від фішая і надширококутний до телеоб'єктиву. Якщо ж Ваша камера не має можливості зміни об'єктиву - не турбуйтеся: з нею ви зможете зняти більшість цікавих сюжетів.

3) Штатив. Для пейзажної та нічної зйомки мати штатив необхідно. Якщо все ж на момент початку фототуру у вас його не опиниться, буде можливість користуватися штативами фото-інструкторів, що, втім, може створити певні труднощі, у разі присутності великої кількості людей без штативів 

4) Спалахи. Для вивчення тонкощів портретної зйомки і схем побудови світла, що передбачається програмою фототуру, бажано мати накамерні фотоспалах. У разі відсутності буде можливість використання спалахів інструкторів.

5) Флешка. При підготовці до Фототури враховуйте, що ваша флешка повинні мати обсяг, необхідний для зберігання не менше 1000 фотографій (з урахуванням відсіювання фотографій в процесі).

6) Акумулятори. Під час фототуру буде можливість підзарядки акумуляторів в найближчих населених пунктах, що, однак, займе час, який можна було б витратити на фотопроцес. Таким чином, бажано мати запасні акумулятори.

7) Зарядний пристрій. Як говорилося вище, можливість зарядити акумулятори буде, було б чим.

8) Світлофільтри. У фототур можете брати всі наявні у вас світлофільтри - використанню кожного з них буде приділено увагу. Найбільш бажано мати поляризаційний і нейтральний сірий фільтр.

9) Засоби для чищення оптики. Груша з м'яким пензликом, м'яка тканина, спрей, палички з ватою, серветки і т.д.

10) Рюкзак для фотоапаратури. Бажано мати пило-та вологозахищений рюкзак, здатний зберегти Ваше обладнання у важких погодних умовах.

11) Додаткові аксесуари. Для нічної зйомки і астро-пейзажів, передбачених програмою, вам знадобиться ліхтарик (для точного фокусування) і спусковий тросик (для зйомки зоряних треків; по можливості).

12) Особисті речі. Не забуваємо, що ми йдемо саме в фотошколу в поході, тому з собою потрібно взяти ще й все необхідне для комфортного проведення часу в поході. Список спорядження для походу тут.