Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Фототури по Криму

Що складного у фотографії? Взяв фотик, натиснув на кнопочку і знімок готовий! Все дуже просто. А у інших фотографії краще, тому що у них фотоапарат крутіше. У мене мильниця, а у них зеркалка, це все вирішує! Відкладаємо, купуємо дзеркалку. Фотографуємо. Дивуємося. Ще раз фотографуємо. Сердимося - фотки ні трохи не краще за рівень мильниці, а часом (коли прибираємо режим авто) навіть гірше. Фотоапарат поганий? Та ні, просто красиво фотографувати треба вміти. І ми можемо і хочемо вас цьому навчити, саме для цього і були розроблені фототури по Криму - фотошкола в поході. Адже тільки в поході максимально ефективно можна об'єднати теоретичні знання і практичні навики. Диплом професійного фотографа ми вам не видамо, але добре фотографувати навчимо!

Фототур по Крыму

Тривалість - 7 днів;
Кіометраж - біля 50 км;
Складність - легка;
Вартість - 1900 грн/7600 руб.
Місце старту - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу - Сімферополь 16:00
Даты: 04.05-10.05, 07.06-13.06, 23.08-29.08

Фототур по Криму «Гори в об'єктиві» дає вам унікальну можливість отримати хороші теоретичні знання основ фотографії і тут же закріпити їх на практичних заняттях. Ви навчитеся робити красиві портрети, денні та нічні пейзажі, фотографувати на тривалій витримці, знімати тайм-лапси і багато іншого. Маршрут проходить по найбільш живописних і красивих місцях Криму, а побудований він так, щоб ви мали можливість пару разів за похід зарядити акумулятори свого цифрового друга. Максимальна різноманітність умов дасть відмінну можливість випробувати себе в усіх можливих жанрах і навчитися безлічі способів зйомки природи. Хочете навчитися красиво фотографувати? Записуйтесь!

Читать детальнее о фототуре по Крыму...

Фото тур по КРімуТривалість - 4 дні;
Кілометраж - від10 км пішком;
Рівень учасників – від новачків до досвідчених фотографів;
Вартість - 1300 грн (приблизно 5300 руб)
Місце старті - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу – Сімферополь, до 16:00
Даты: 01.05.14-4.05.14

Фототур «Фарби Криму» дає вам унікальну можливість отримати хороші теоретичні знання з основ фотографії і тут же закріпити їх на практичних заняттях. Ви навчитеся робити красиві портрети, денні та нічні пейзажі, фотографувати на тривалій витримці, знімати тайм-лапси і багато іншого. Маршрут організований таким чином, щоб учасники мали можливість приділити фотографії максимальну кількість часу, відстані між основними точками маршруту будуть покриватися на машині або автобусі. Ніяких виснажливих переходів - тільки заняття фотографією і відпочинок! При цьому і на місці ніхто сидіти не збирається: учасників чекають руїни древньої вежі, багатокілометровий безлюдний пляж, що ідеально підходить для фотосесій, водоспади і гірське озеро урочища Арпат, мальовничі гори і багато іншого. Максимальна різноманітність умов дасть чудову можливість випробувати себе у всіх можливих жанрах фотографії. Записуйтеся!

Детальніше...

фототур по Карпатам Длительность: 5 дней;
Километраж: около 20 км пешком;
Уровень участников: от новичков до опытных фотографов;
Стоимость: 1150 грн или 4500 руб
Место старта: Рахов, до 16:00
Место финиша: Рахов, до 16:00
Даты: 28.06.14 – 2.07.14

Участники фототура по Карпатам “Мелодии Горган” смогут как получить обширные теоретические знания о фотографии, так и закрепить их на практических занятиях.  При этом будут сохранены традиционные атмосфера и уют горного похода с рюкзаками, палатками и посиделками у костра. Главное отличие нашего фототура по Карпатам от подобных поездок состоит в том, что программа не ограничивается съемкой пейзажей. Мы уделим внимание разнообразным жанрам фотографии: будем снимать классические портреты, ню, репортаж, на практике изучим оборудование стробиста и всевозможные модификаторы света. С собой у нас будет много разнообразного реквизита и опытные модели, так что участники смогут попробовать себя и в роли стилистов/постановщиков. Касательно пейзажей программа также достаточно насыщенная: будем снимать дневные и ночные пейзажи, фотографии с длинной выдержкой (используя ND-фильтры), HDR, разберем основы съемки тайм-лапсов.

Детальніше...