Поделись:
|
Подпишись: |
ВНИМАНИЕ!
Фототур по Криму - Гори в об'єктиві
Тривалість - 7 днів;
Кіометраж - біля 50 км;
Складність - легка;
Вартість - 1900 грн/7600 руб.
Місце старту - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу - Сімферополь 16:00
Даты: 04.05-10.05, 07.06-13.06, 23.08-29.08
Фототур по Криму «Гори в об'єктиві» дає вам унікальну можливість отримати хороші теоретичні знання основ фотографії і тут же закріпити їх на практичних заняттях. Ви навчитеся робити красиві портрети, денні та нічні пейзажі, фотографувати на тривалій витримці, знімати тайм-лапси і багато іншого. Маршрут проходить по найбільш живописних і красивих місцях Криму, а побудований він так, щоб ви мали можливість пару разів за похід зарядити акумулятори свого цифрового друга. Максимальна різноманітність умов дасть відмінну можливість випробувати себе в усіх можливих жанрах і навчитися безлічі способів зйомки природи. Хочете навчитися красиво фотографувати? Записуйтесь!
Даний фототур відмінно підходить як для початківців фотографів, так і для більш досвідчених і знаючих. Кожен почерпне для себе щось корисне і нове, а унікальні умови фотозйомки дадуть можливість зробити шедевральні фото. Крім того, в поході буде кілька моделей, так що вам випаде шанс попрацювати і з ними. До речі, дівчата, якщо хочете цікаву і різноманітну фотосесію, це відмінний шанс! Можете навіть фотоапарат не брати, будете вчитися позування у наших моделей =)
Навчати мистецтву фотографії вас будуть два відмінних і талановитих фотографа:
- Професійний фотограф-портретист Олександр Мінаєв, (http://minaev.org/)
- Переможець конкурсу National Geographic, турист Олександр Жосан, (http://vk.com/a.zhosan)
Вчити будуть добре і розкажуть багато цікавого. Я б рекомендував обов'язково взяти з собою зошит і ручку і записувати все найцікавіше, адже всього не згадаєш, а інформації дуже багато. Сумніваєтеся? Тоді читайте навчальну програму фототуру по Криму:
Загальна теорія фотографії
- Основні поняття: експо-пара, гістограма, баланс білого, ГРІП і т.д.
- Навики фотографа важливіше техніки: фотограф - головний елемент при зйомці, місце зйомки, настрій учасників зйомці, світло - основа успіху, об'єктив - головний інструмент фотографа.
- Основні режими роботи сучасних камер, коли який використовувати: режими фотоапарата P, A, S, M.
- Які бувають об'єктиви.
- Спалах в день: як правильно і для чого використовувати.
- Як фотографувати в поході.
- Розмиття фону: як це зробити і що впливає, як краще налаштувати камеру для розмиття заднього плану.
- Обладнання, та фото-аксесуари використовувані в розглянутих жанрах фотографій.
Пейзажна фотографія
- Загальна теорія пейзажної фотозйомки. Види пейзажів.
- Композиція пейзажної фотографії. Виділення головного. Методи досягнення об'ємності кадру. Плановість. Тональна і лінійна перспектива. Відкрита і закрита композиція. Врівноваженість і стійкість композиції.
- Особливості зйомки світанків і заходів. Ранкова і вечірня фотографія.
- Денний пейзаж.
- Зйомка з довгою витримкою: "розмиття" води і хмар.
- Нічний пейзаж і його особливості. Специфічне обладнання. Зйомка зоряних треків.
- Зйомка та обробка панорам.
- Зйомка та обробка HDR-фотографій.
- Зйомка у жанрі Timelapse.



Портретна і пленерна фотографія
- Що таке портрет?
- Освітлення при зйомці портрета. Природне і штучне освітлення. Робота з накамерними і зовнішніми спалахами. Використання синхронізаторів.
- Робота з модифікаторами світла.
- Світлотіньовий і світлотональний малюнок у портретній фотографії. Високий і низький ключ.
- Робота з моделями. Основи позування.
- Підготовка до пленерного фотосесії і її проведення.
- Зйомка силуетних та інших нетипових портретів.



Репортажна фотозйомка
- Теоретичні основи репортажної фотографії. Час, об'єктивність, сюжет.
- Особливості побудови композиції в зйомці репортажу.
- Використання фотоспалаху в репортажі.
Тепер ви розумієте, скільки всього корисного дізнаєтеся і навіщо потрібна зошит? Але добре знятий кадр, це ще не все. Адже фотки часто трошки «сирі» і їх треба обробити, щоб вийшов справжній шедевр. По завершенню походу ми не кидаємо вас напризволяще, а проводимо спільне онлайн обговоренням результатів (це може бути груповий чат/розмова в скайпі) та онлайн обробку-фотографій. Вам будуть показані специфічні прийоми обробки астро-пейзажів, а також такі прийоми портретної ретуші, як Dodg-and-Burn і частотне розкладання. Кожному допоможуть з обробкою парочки кращих фотографій.
План фототуру по днях:
День 1. Сімферополь - Кутузовські озера. Основи фотографії, портретна зйомка.
Група зустрічається на жд вокзалі Сімферополя, де сідаємо на тролейбус і йдем до Ангарського перевалу. Пару годин шляху і ми на місці нашої сьогоднішньої ночівлі - туристичної стоянки Кутузовські озера. Це унікальне місце, насичене особливою енергетикою. Навколо ростуть буквально гігантських розмірів буки, які відкривають широкі можливості для портретної фотозйомки. Крім цього, тут росте єдина в Європі посадка американських гігантських секвой, а поряд є вихід на оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на ПБК. Сьогодні будуть заняття з теорії основ фотографії, і проведений перший урок з портретної фотозйомки. Увечері обговорюємо фотозйомку світанкових пейзажів, якими займаємося найближчим ранком.
День 2. Чатир-Даг. Пейзаж, репортаж, панорама, Timelapse.
Встаємо задовго до світанку, щоб встигнути добратися до наміченого місця зйомки на схилі Чатир-Дагу. Фотографуємо світанок, вивчаємо основи HDR, підіймається на вершину. Саме плато надзвичайно мальовниче і з нього відкриваються неповторні пейзажі, які ми і будемо сьогодні фотографувати всіма мислимими і немислимими способами. Вчимося знімати панорами, вивчаємо техніку Timelapse. До вечора повертаємося в табір. Практикуємо зйомку біля вогнища з використанням віддалених спалахів і без них. Обговорення результатів.
День 3. Долина привидів. Портрет, пленер, вечірній пейзаж.
Сьогодні ми міняємо наше місце проживання і переміщаємося ближче до Демерджі і Долини привидів. На цій стоянці у вас буде можливість зарядити акумулятори, обов'язково скористайтеся нею. В дорозі знімаємо репортаж, вдень проводяться заняття по портрету та пленеру. Увечері знову знімаємо пейзаж і обговорюємо результати, отримані за день.
День 4. Демерджі. Силуетний портрет, HDR, астро-зйомка.
Сьогодні унікальний день, адже ми будемо ночувати на найкрасивішій вершині Криму! Води нагорі немає, тому несемо з собою запас на ніч і на ранок. Піднявшись на вершину, проводимо зйомку заходу, вчимося знімати фотографії з розширеним динамічним діапазоном (HDR). Тут же знімаємо силуетні портрети. Після закінчення сутінок - нічні та астро-пейзажі.
День 5. Джурла. Зйомка світанку, репортаж, портрет
З вершини спускаємося до нашої наступної стоянки, що знаходиться в красивому урочищі Джурла. Знімаємо портрет, репортаж, вчимося «розмивати» воду на тривалих витримках. Сьогодні у нас Полудньовка, можна відпочити і відлежатися. Детально обговорюємо отримані раніше результати і працюємо над виправленням помилок.
День 6. Джур-Джур - море. Тривала витримка, репортаж, портрет
Невеликий (але і не маленький =) перехід до самого повноводного водоспаду Криму - Джур-Джур. По дорозі спілкуємося і знімаємо репортаж. На водоспаді вивчаємо зйомку з довгою витримкою, експериментуємо з "розмитою" і "замороженою" водою. Знімаємо портрети на тлі водоспаду, за ним і в ньому. До вечора вибираємося на море, де знімаємо портрет в м'якому західному світі.
День 7. Додому.. Морський пейзаж, портрет
Відпочиваємо, купаємося, загоряємо, попутно знімаючи морські пейзажі і портрети. Повертаємося в Сонячногірськ і сідаємо на маршрутку до Сімферополю.
По поверненню додому проводимо заняття з обробки фотографій.
Перед походом почитайте:
- Яку техніку брати в фототур по Криму?
- Список речей для походу
- Правила поведінки в поході
- Харчування в поході
- Відповіді на типові запитання
У вартість походу входить все:
|
У вартість походу не входить:
Знижки:
|
Увага! Залежно від погодних умов та стану групи інструктор може вносити зміни до маршруту. Чисельність групи - 3 - 15 осіб.
← Фототур по Карпатам - мелодии Горган | Фототур - Фарби Криму → |
---|