Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Чорногірський хребет

Чорногірський хребет

Чорногірський хребет знаходиться в Карпатах і є найвищим гірським масивом в Україні. Простягся хребет по межі Івано-Франківської та Закарпатської областей з північного заходу на південний схід. Довжина - 40 км. До складу Чорногірського хребта входять всі шість двотисячників України: Говерла (2061), Бребенескул (2032), Піп-Іван Чорногірський (2022), Петрос (2020), Гутин-Томнатик (2016), Ребра (2001).

У масиві Чорногірського хребта знаходиться близько 20-ти озер, більшість з них маленькі і всього 5 має площу більше 0,1 га. Найбільші з них - Бребенескул і Несамовите льодовикового походження.

На Чорногорському хребті знаходиться сама високогірна будівля України - метеорологічна обсерваторія «Білий слон», побудована поляками у 1939 році на горі Піп-Іван.

У 1919-1939 рр.. по хребту проходив кордон між Польщею і Чехословаччиною, прикордонні стовпчики збереглися до цих пір і часто зустрічаються подорожнім.

Пройтися по Чорногірському хребту можна, взявши участь у поході в Карпати. А розташування можна подивитися на карті Карпат.

Можна пройтись в наступних походах:

Фото Чорногірського хребта:

Чорногірський хребетЧорногірський хребет взимкуозеро Несамовите