Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Карадаг

Гора Карадаг біля Феодосії в Криму.

Карадаг

Карадаг - гірський масив вулканічного походження, знаходиться біля Феодосії в Криму. Максимальна висота масиву 577 метрів. У перекладі з тюркського Карадаг означає «чорна гора». Масив і насправді дуже відрізняється від світлих, порослих лісом кримських гір. Темно-сірі скелі стародавнього вулкана Карадагу вертикально спускаються до моря, він весь вкритий різноманітними бухтами і гротами, що надає йому таємничості. Справжнім символом Карадага є «Золоті ворота» - кам'яна арка, розташована в 80 метрах від берега.

Говорячи про Карадаг, не варто забувати про його флору і фауну. Море Карадагу густо  заселено завдяки чистоті води і різноманітності дна (скелі, пісок, ракушки). В акваторії Карадагу мешкає 50-70% видів всієї чорноморської фауни. Дуже часто тут можна зустріти дельфінів, які люблять ці, багаті кормом, води.

У 1979 році на Карадазі і прилеглих водах був створений «Державний заповідник Карадаг», вхід в який протягом тривалого часу був закритий. У наш час заповідник ділитися на дві частини - відкриту для організованих екскурсії і повністю закриту.

Відвідати це диво природи можна, взявши участь в одному з походів по Криму.

Фото Карадага:

КарадагЗолоті ворота КарадагаКарадаг