Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Водоспад Джур-Джур

Водоспад Джур-Джур. Як дістатися до водоспаду Джур-Джур.

водоспад Джур-Джур

Водоспад Джур-Джур - один з найкрасивіших і найповноводніший водоспад Криму, він не пересихає навіть в розпалі посушливого літа. Знаходиться біля села Генеральське Алуштинського району.

Водоспад Джур-Джур знаходиться в урочищі Хапхал на річці Східний Улу-Узень. Води річки збігають сутінковою ущелиною по трьохкаскадному порогу із стометрової висоти. На висоті 486 метрів вода з вапнякового уступу, заввишки 15 м, зривається вниз і розбивається міріадами бризок об кам'янисте русло річки. Саме це і є знаменитий водоспад Джур-Джур. Навколо нього величним амфітеатром підносяться гірські яйли - Демерджі, Тирке та Карабі-яйла.

Водоспад Джур-Джур дуже мальовничий і красивий, але не менш красиве русло Східної Улу-Узень вище водоспаду. Якщо пройти вздовж річки вище за течією, перед Вами відкриється красива панорама порогів та каскадів, найбільший з яких досягає 60 м. На шляху Вам зустрінеться парочка ванн, в яких найсміливіші зазвичай купаються. Вода в річці рідко перевищує 10-11 оС і купатися в ній - сумнівне задоволення. У буковому лісі, неподалік від водоспаду, знаходиться печера Джур-Джур довжиною 750 м.

Як дістатися до водоспаду Джур-Джур.

Водоспад Джур-Джур знаходиться в 2 км від села Генеральське, до якого можна дістатися на власному авто або на рейсовому автобусі. З Сонячногірська маршрутки ходять до водоспаду кожні півгодини. На околиці Генеральського повільно повзе вгору погано асфальтована дорога, йдемо по ній. Вона приведе нас до невеликого базарчика, де можна прикупити різних сувенірів, булочок та домашнього вина. Далі звертаємо на хорошу лісову стежку, обов'язково зверніть увагу на химерної форми дерева навколо! Природну красу помножила робота умілих рук місцевих лісників. Пройшовши сотню метрів, вийдемо на КПП, де потрібно купити квиток (вхід платний, 20 грн) з міні-карткою водоспаду. Ще кілька хвилин по стежці і Ви у найповноводнішого водоспаду Криму!

Також до водоспаду Джур-Джур веде безліч туристичних маршрутів походів до Криму, але там Ви вже будете йти з досвідченим інструктором, і він Вам все покаже і розповість на місці. Скачати карту водоспаду Джур-Джур і східного Криму.

Джур-Джур можна відвідати в наступних походах:

Фото водоспаду Джур-Джур:

водоспад Джур-ДжурМісток через річку Улу-Узень. На задньому фоні водоспад Джур-Джурвище водоспада Джур-Джур