Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Водоспад Джурла

Водоспад Джурла. Як дістатися до водоспаду Джурла. Фото водоспаду.

водоспад Джурла

Водоспад Джурла - один з найбільш красивих і мальовничих водоспадів Криму. Він складається з серії невисоких каскадів, по яких неспішно струмує вода. У перекладі з татарської "Джурла" - "той, що біжить", адже в жарку пору року водоспад майже повністю пересихає і залишається лише невеличкий потічок, що біжить по каменях. Спостерігати справжню красу водоспаду Джурла можна або навесні або дощовим літом.

Знаходиться водоспад в урочищі Джурла, на висоті 820 м. Води річки Джурла перетворили звичайні вапнякові скелі в неповторної краси каскадний водоспад. До речі, нижче за течією річка називається Сатера, а ще нижче - Алака. Це пов'язано з тим, що татари давали назву не самій річці, а місцевості, в якій вона протікає. Ось так і вийшло, що в однієї річки цілих три назви!

Як дістатися до водоспаду Джурла.

Урочище Джурла розташоване на південному сході гірського масиву Демерджі. Дістатися до нього можна, обігнувши траверсом Південну Демерджі по туристичній стежці з Лучистого. Або піднятися від водоспаду Джур-Джур. А можна піти з нами в похід по Криму і відвідати не тільки водоспад Джурла, але й безліч інших красивих місць Криму. Для решти скачати докладну карту водоспаду і східного Криму.

Джурлу можна відвідати в наступних походах:

Фото водоспаду Джурла:

водоспад Джурлаводоспад Джурлаводоспад Джурла