Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Водоспад Срібні струни

Водоспад Срібні струни. Як дістатися до водоспаду Срібні струни.

Водоспад Срібні струни (Срібний)

Водоспад Срібні струни (Срібний) - один з найкрасивіших водоспадів Криму. Він має свою, особливу красу - це велика нависла шапка з яскраво-зеленого моху та срібні струмені води, неспішно стікають з неї в таємничу темряву грота! Як і всі водоспади Криму, він дуже залежить від пори року і  кількості опадів. Якщо навесні або після сильних опадів водоспад сильний і бурхливий, то в суху погоду жарким літом вода біжить парочкою тоненьких цівок.

Водоспад Срібні струни знаходиться на річці Сари-Узень приблизно в кілометрі від туристичної стоянки Великий каньйон. Метрів за двісті вище за течією знаходиться ставок, зроблений для розведення форелі князем Юсуповим. Вода в ставку на диво чиста і блакитна, від цього і назва - Блакитний ставок. Вода в озеро поступає з карстової печери Сари-Коба (жовта), що знаходиться біля дороги.

Як дістатися до водоспаду Срібні струни.

По трасі Бахчисарай-Ялта потрібно доїхати до туристичної стоянки Великий каньйон, якщо їхати з боку Бахчисараю - це 5 км від села Соколине. До речі, в селі можна подивитися на мисливський будиночок Юсупова та мечеть, побудовану ним для мешканців села. На стоянці буде покажчик у бік водоспаду і Вам потрібно буде пройти близько 900 м вгору по хорошій лісовій стежці. Водоспад настільки красивий, що він став невід'ємною частиною більшості походів по західному Криму. До речі, біля самого водоспаду буде продаватися домашнє вино і різні трави. Про трави нічого не скажу, а от вино сумнівної якості й стоїть втридорого)

Фото водоспаду Срібні струмені

Водоспад Срібні струни (Срібний)Водоспад Срібні струни (Срібний)взимкуГолубе озеро