Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Як піти в похід?

Як піти в похід по КримуЯкщо у вас з'явилася неділька вільного часу,  її хочеться провести активно, незабутньо і максимально цікаво. А що для цього потрібно зробити? Правильно, піти в похід по Криму чи Карпатам! Де ще познайомишся з чудовими людьми, намилуєшся красою природи, відпочинеш і наберешся сил за такий короткий відрізок часу? Маса приємних емоцій і теплих спогадів гарантовано кожному учаснику!

І так, бажання у вас є, а в цій статті я напишу, що потрібно зробити, щоб піти в похід.

Спілкування та вибір туру

В колонці праворуч на сайті є розклад маршрутів.Як піти в похід Виберіть підходящий (почитати детальний опис можна перейшовши по посиланню з розкладу або в маршрутах походів) і заповніть заявку на участь в поході. Я вам пришлю анкету, обов'язкову для заповнення кожним учасником походу окремо. Заповніть її якомога повніше, але якщо якесь з полів заповнити не можете - нічого страшного, надсилайте як є. Далі з вами будемо спілкуватися по телефону, поштою або вконтакті - кому як зручніше. Зрозуміло, у вас виникне купа запитань, на які я відповім. У міру надходження новин щодо походу, буду тримати всіх в курсі.

Купівля квитків та підтвердження участі

Бажано за місяць до початку походу вже купити квитки. Повідомте мені В поході по Криму номер поїзда і час прибуття, так я буду впевнений, що ви прибудете вчасно (потрібно намагатися в 10-11 ранку бути на місці) і це буде підтвердженням вашої участі, адже передоплата не береться. Переглянути розклад поїздів можна на оф сайті Укрзалізниці http://www.uz.gov.ua/, а замовити квиток і дізнатися про наявність місць можна тут http://www.e-kvytok.com.ua або на сайтах інших компаній, що займаються продажем квитків.

Завжди купуйте квиток заздалегідь! На травневі свята і перед Новим Роком їх розмітають за лічені дні (і навіть години). Продаж квитків розпочинається за 45 днів до відправки поїзда і краще купити квиток вже в перший день.

Підготовка до походу

Для вас підготовка в основному полягає в підборі спорядження. Попередньо познайомитися зі списком спорядження для походу можна на сайті. Взимку холодніше і потрібно більше теплих речей, тому і список спорядження для зимового походу трохи інший. Ближче до походу я вам вишлю точний список речей, в залежності від регіону та очікуваної погоди.

Якщо у вас немає рюкзака, спальника, килимка - їх можна взяти на прокат або пошукати у друзів. Напевно, під час зборів  у вас буде виникати безліч питань - пишіть, обов'язково відповім.

Зустрічь групи

Група зустрічається на ж/д вокзалі міста, зазначеного стартовим в описі походу. В Карпатах Зазвичай це Сімферополь або Бахчисарай для Криму, Івано-Франківськ для Карпат. Приблизно за тиждень до походу ми повідомимо вам точне місце і час зустрічі, а також контакти інструктора, який поведе групу.

При зустрічі інструктор огляне ваше спорядження і роздасть кожному його частку продуктів (2-7 кг). Після цього група переїде до початку маршруту рейсовим транспортом або заказною машиною. Про пішу частину походу детальніше можна почитати в статтях про особливості походного життя.

Прощання

Походні дні пролітають дуже швидко, вони насичені новими враженнями, Спілкування біля костра красою навколишнього світу і спілкуванням у веселій компанії. Компанії, яка з купки не знайомих людей до кінця походу стає справжнім дружнім колективом. Дуже і дуже багато хто знаходить в походах відмінних нових друзів (ну і перевіряють старих =).

Все хороше рано чи пізно закінчується, так і наш похід.. це трохи сумно, але неминуче. За останньою походою вечерею або сніданком всі учасники обмінюються контактами, домовляються про обмін фотками.

Зазвичай походи закінчуються в курортних селищах біля моря, і ви можете продовжити свій відпочинок знявши будиночок або залишившись жити в палатці.

Пишіть відгуки

По поверненню додому обов'язково напишіть відгук про похід (буду дуже вдячний). Це може бути окрема стаття або просто пара фраз на форумі. Статті надсилайте мені, я опублікую їх на сайті.