Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Особливості походів в Крим

Похід в КримПоходи в Крим - чудовий варіант активного відпочинку! Максимізація прибутку при мінімізації витрат - це не тільки головний закон економіки, а й життя. Тому кожен, хто вирішив активно відпочити, хоче вибрати найбільш цікавий похід в Крим, щоб у стислі терміни відпустки або вихідних набратися сил і натхнення на весь наступний рік (або до наступного походу). «Так що ж це за маршрут?» - Запитаєте ви. І однозначної відповіді не отримаєте. А справа в тому, що всі походи по Криму надзвичайно цікаві й гарні. Тому, вибираючи маршрут, в першу чергу відштовхуйтеся від його тривалості і дати проведення.

Головні особливості Криму - це його компактність, різноманітність і насиченість пам'ятками. Навіть у невеликому, триденному поході в  Крим ви побачите багато цікавого, адже не дарма Крим називають «Музей під відкритим небом». За один день можна побувати на вершинах гір, спуститися в печери і встигнути скупатися в морі! Похід в Крим запам'ятовується в першу чергу завдяки своїй насиченості та динамічності.

Сайт постійно розвивається і додаються все нові походи, давайте подивимося, що ми можемо запропонувати на сьогоднішній день:

Похід на три-чотири дні

3-денні походи ідеальні для зайнятих людей, коли немає можливості взяти відгул на роботі і вирватися на тиждень в гори. Найчастіше такі походи плануються на святкові дні, такі як Великдень, 8 березня, день Конституції ... Вам навіть не доведеться брати відгули і пропускати робочі дні! Не думайте, що за три дні в поході по Криму, ви нічого не побачите! Як вже говорилося, Крим дуже насичений пам'ятками, а наші маршрути побудовані так, щоб переглянути максимум. Ви отримаєте значно більше вражень, незабутньо провівши свята в горах, ніж сидячи на дивані перед телевізором або на шашликах біля будинку.

Взявши участь в такому турпоході як «До столиці Феодоро» ви побачите найкрасивіші печерні міста і каньйони Криму. Якщо хочете піднятися на вершину і подивитися на водоспади, - для вас похід в Крим «Водоспади ведуть до вершини».

Піші походи на шість днів

Як показує практика, шестиденні тури найбільш популярні. Воно й зрозуміло - це ідеальний варіант для працюючої людини. Усі маршрути починаються в неділю, а закінчуються в п'ятницю, таким чином у вас є час щоб зібратися в похід і щоб прийти в себе після нього. Та й начальство набагато легше відпускає на тиждень, так що геть всі сумніви і гайда в похід =))

Запрошуємо вас взяти участь у поході в Крим - «Долиною привидів». Це надзвичайно насичений і різноманітний маршрут! Ми сходимо на екскурсію в Червону печеру, зійдемо на вершини Чатир-Дага і Демерджі, пройдемо Долиної Привидів і подивимося на самий повноводний водопад Криму - водопад Джур-Джур. На маршруті чимало радіальних виходів, що робить його надзвичайно простим і доступним кожному!

Любителів старожитностей запрошуємо в похід в Крим «Печерними містами». Ми відвідаємо найкрасивіші монастирі і печерні міста Криму! Маршрут почнеться з Бахчисарая та екскурсії в Чуфут-Кале. Потім подамося в сторону стародавньої столиці князівства Феодоро - Мангуп-Кале, а в кінці оглянемо Ескі-Кермен. Ну і безліч інших пам'яток по дорозі, прочитати про які ви зможете в описі маршруту.

Новинка!! Пригодницький похід-квест - новий продукт, у якому поєдналися елементи навчання, гри та змагання!

Тож якщо є тиждень вільного часу - йдемо з нами в Крим!

Турпоходи в Крим на 9-12 днів

В такому поході ви відчуєте себе справжнім туристом! Як правило, в кінці тривалих походів починаєш нудьгувати за домівкою і комфортом, а по приїзду додому розумієш, що все одно гір було мало.. У тривалості є свої переваги - немає поспіху і не потрібно форсувати події, іноді можна постояти пару днів на морі. Наприклад, похід в Крим «Долина привидів + Сатера» включає в себе пару днів відпочинку на морі, за які ви засмагнете і накупаєтися, а якщо дуже сподобається, - зможете залишитися і довше!

12-денний маршрут «Через зірки до водоспадів» починається з Бахчисарая, огляду Успенського монастиря і Чуфут-Кале. Далі любителі зірок потраплять до Кримської астрофізичної обсерваторії, де буде можливість поспостерігати за зоряним небом у величезний телескоп! Вийдемо до Мармурової печери, підкоримо вершини Чатир-Дага і Демерджі, попрямуємо до водоспаду Джур-Джур і постоїмо деньок біля моря на мисі Сатера.
Якщо ви хочете вдосталь набродитись по Криму і жити духом походу - вибирайте ці маршрути!

Будемо раді бачити вас в наших походах!