Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Походи по Криму і походи в Карпати на травень 2012

Скоро весна, а значить пора у піші походи по Криму та Карпатах! Щоб ви могли заздалегідь спланувати свій відпочинок, перед вами розклад походів на весну 2012 року.

Походи по Криму на травень  мая 2012

Почнемо з нескладного походу по Криму на всесвітній жіночий день! Що може бути краще ніж  невеликий, але цікавий похід в Крим як оригінальний подарунок? Від нас теж подарунок для всіх жінок - 10% від вартості походу! Похід пройде з 8.03 по 11.03. Читати детальний опис маршруту: Похід в Крим - Водоспади ведуть до вершини.

На перше квітня нас чекає красивий похід по Криму - печерними містами Криму. Дати: 01.04-06.04. Це нескладний похід з невеликими переходами, під час якого ви побачите печерні міста, печерні монастирі і стародавні фортеці Криму.

Походи по Криму на травень 2012

Походи по Криму травень 2012

Травневі свята - найкращий час для відпочинку, особливо активного. Повітря вже достатньо прогрілося, навколо зеленіє трава і квітнуть квіти, а літньої спеки і задухи ще немає! Тому в цей час пропонуємо вашій увазі відразу кілька походів по Криму!

Мабуть, найпростіший - це Похід по Криму - Долина привидів + Сатера. Хоча кілометраж у походу не найменший, але більшість буде пройдено радіально, без рюкзаків. А в кінці вас чекає кілька днів біля моря на дикому пляжі мису Сатера. І нехай вода ще прохолодна, це майже нікого не зупиняє! Похід пройде з 28.04 по 06.05.

З 29 квітня стартує похід в Крим - печерними містами Криму. Одна з особливостей маршруту - це багато переходів по відкритій місцевості, що робить маршрут важким для проходження в літню спеку. Тому, поспішаємо насолодиться красотами печерних міст прохолодною весною. Похід триватиме до 4-го травня.

Трохи пізніше, а саме з 13-го по 18-е травня пройде похід Долиною привидів. Тиждень часу - саме стільки, скільки потрібно, щоб відпочити від міської суєти.

Походи в Карпати на травень 2012

Крім походів по Криму на цю весну планується ще два походи в Карпати.Походи в Карпати травень 2012 Під час кожного з походів буде сходження на Говерлу - найвищу вершину України! Перший похід пройде з 28.04 по 30.04, він являє собою похід у Карпати з єдиною метою - підкорити Говерлу. Це похід для зайнятих людей, які навіть у свята можуть викроїти всього парочку днів для активного відпочинку. Якщо ж у вас більше часу, запрошуємо взяти участь у поході в Карпати - Похід на Говерлу і Петрос. Неспішний маршрут, який дозволить повністю насолодитися дикою природою Карпат. Дати походу: 29.04-04.05.

Якщо жоден із запропонованих походів вам не підходити, можете написати мені і ми організуємо похід по бажаному маршруту в зручні терміни. Вартість його не буде відрізнятися від запропонованих, головне що б група набралася =)) Так що до зустрічі на гірських стежках, друзі!