Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Похід в Карпати

Похід в КарпатиПохід в Карпати - це похід по дикій природі. У Карпатах панують величезні простори диких і майже не займаних цивілізацією гір і полонин. Лише зрідка на нашому шляху будуть зустрічатися інші туристи, а про цивілізацію нагадувати рідкісні лісничі та пастуші будиночки. На маршруті нам не доведеться крокувати кілометри по асфальту ухиляючись від летючих повз машин, як це іноді буває в походах по Криму. І нехай тут немає великої кількості пам'яток, але тільки пішовши у похід в Карпати ви зможете відчути всю горду велич українських гір!

Не пропустіть!
Похід на Говерлу та Петрос
Свидовець та Горгани -
поход по двум
найкрасивішим хребтам!
Дати:
Поход по Чорногріському хребту
По Чорногріському хребту -
похід найвищими вершинами,
найпопулярніший маршрут!
Дати:
Водоспадами Горган
Водоспадами Горган -
багато водоспадів та вершин
надзвичайно різноманітний похід!
Дати:

До того ж місцеві жителі шанують давні традиції, і тур в Карпати дасть можливість ближче познайомитися з ними! Чого варті величезні отари овець на гірських полонинах і гуцули, що грають на трембітах! Немов занурюєшся в таємничий світ «Тіней забутих предків»… Але! Відразу попереджу, що погода під час походу в Карпати може помінятися кілька разів, вона дуже нестійка і примхлива, так що дощовики обов'язкові!

В даний момент ми пропонуємо маршрути тривалістю від 3 до 12 днів. Витрачати довше на похід в Карпати немає сенсу, а менше просто неможливо. З часом будуть додаватися нові маршрути та регіони походів. Коротко опишу найпопулярніші з маршрутів.

Похід в Карпати на 3 дні

Карпати дуже великі і за три дні вдасться подивитися лише маленьку їх частину. Як і кримські, карпатські «триденки» користуються популярністю у святкові дні, коли до вихідних додається ще один день. За цей час можна здійснити сходження на Говерлу - найвищу точку України. Похід середньої складності з великими перепадами висот, але легкі рюкзаки роблять його простіше. Він дуже динамічний - ще сьогодні ви ночуєте в лісі біля річки, а вже завтра стоїте на вершині Говерли! З вершини відкривається просто незабутній вид, так що, хто не був - раджу обов'язково сходити!

Походи в Карпати на шість і більше днів.

Шестиденні походи оптимальні для зайнятої людини за тривалістю, але іноді хочеться побути в горах довше, тому у нас є маршрути до 12 днів. З шестиденок кращим маршрутом є похід в Карпати «По Чорногорському хребту» - це похід по найвищим вершинам України, під час якого ми пройдемо усіма двотисячниками Карпат. Похід складний, з тривалими переходами і підйомами, з великими перепадами висот. Та й погода може мінятися по пару раз за день, часто дме сильний вітер, йде дощ... Але воно того варте! Адже ви побуваєте на найвищих вершинах Карпат, з яких відкриваються незабутні краєвиди. Наприкінці походу ми піднімемося на гору Піп Іван Чорногорський і відвідаємо покинуту польську обсерваторію «Білий слон». Ті, хто сумнівається у своїх силах, краще візьміть участь в полегшеному маршруті «Похід на Говерлу і Петрос».

Для любителів дикої та незайманої природи пропонуємо пройтися по Горганах - найбільш важкодоступному та віддаленому регіону українських Карпат. Саме тут бере початок найчистіша річка Європи - Лімниця. Якщо хочете побувати в по-справжньому диких місцях, похід в Карпати «Кам'яними схилами Горган» саме для вас!

Приємним бонусом під час літніх походів у Карпати буде безліч малини, чорниці та грибів, що зробить меню походу набагато різноманітнішим!

Похід в Карпати взимку.

Походи в Карпати взимку дуже складніПохід в Карпати взимку та екстремальні. Погода мінлива, на стежках повно снігу, повітря холодне... Привітні літні гори перетворюються на холодні і сніжні, здається, ніби вони не раді, що ми порушуємо їх вічний спокій.

Незважаючи на всі складнощі, багато хто хоче і ходить в зимові походи в Карпати. Чому? Та тому, що зимові гори не порівняти з літніми. Перед вами відкриються зовсім інші пейзажі - білосніжні вершини, ліси вкриті снігом, з-під якого лише іноді пробивається зелень карпатських ялинок. Описати це складно, це треба бачити! До того ж похід в Карпати взимку може бути хорошим тренуванням перед походом в «високі» гори. Саме зимовий похід в Карпати дозволить випробувати свої фізичні і моральні сили! Саме тут ви розумієте, наскільки важлива хороша команда та підтримка друзів!

Якщо трохи постаратися, можна скласти маршрут таким чином, щоб ночувати не на снігу, а в кошарах - пастуших будиночках. Так і будуються маршрути наших зимових походів. Запрошуємо вас взяти участь у зимовому сходженні на Говерлу.

Як, завжди - вибір маршруту за вами! Ну а ми чекаємо від вас заявок на похід =))