Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Походи Карпати

Похід в Карпати може бути справжнім випробуванням ваших фізичних і морально-вольових якостей. Адже погода тут не стабільна, а гори вище, ніж у Криму. Протягом туристичного походу в Карпати нам доведеться і помокнути і попотіти, щоб піднятися на найвищі вершини України. Але саме після подолання всіх труднощів ви зможете по праву пишається собою і носити звання туриста! Саме в тяжких походах перевіряється на міцність дружба, а після походу у вас з'являться нові, але вже перевірені друзі. Крім цього в Карпатах часто світить сонечко, незабутня природа, майже в первозданному вигляді, багатовікові українські традиції, які збереглися в невеликих селах і донині.


УВАГА!

В цьому році у нас найкраща пропозиція по Карпатам. Зважаючи на складну ситуацію в країні ми включили в вартість походів всі витрати. З собою ви можете взагалі не брати грошей, хоча гривень 200 на сувенір і про всяк випадок не завадять. Включивши всі витрати, звісно візуально ціна виросла, але насправді походи стали ще дешевшими. Так що приєднуйтесь!


А чого варті галявини білих грибів, повні кружки чорниці і малини, свіже молоко і бринза, куплені у місцевих пастухів! Походи в Карпати - це одночасно і випробування і задоволення, саме в цьому вся «сіль», саме за це багато хто так люблить Карпати.

У нас на сайті є маршрути різної складності, так що кожен зможе підібрати похід під себе.

Поход в Карпаты - Хомяк и СинякДлительность похода - 3 дня;
Километраж - 24 км;
Сложность - легкая;
Стоимость - 970 грн
Место старта - Ивано-Франковск, до 12:00
Место финиша - Ивано-Франковск 12:00
Даты:

Смотрите актуальное расписание >>

Нить: Ивано-Франковск - пол. Баранья - гора Хомяк - гора Синяк - гора Малый Горган - пол. Бладжив - Буковель - Ивано-Франковск

Отличный поход в Карпаты на три дня, для самых занятых или впервые идущих. Ведь далеко не каждый решается пойти сразу в шестидневный поход, многие начинают свое знакомство с этим удивительным краем с трехдневных походов по Карпатам. Данный маршрут проходит по одному из сложнейших хребтов Горган, по пути встречается много колыб. Так что будет интересно, а в случае непогоды всегда можно спрятаться к гостеприимным гуцулам! Доезды на транспорте занимают мало времени, так что мы имеем три полноценных походных дня!

Детальніше...

Похід в Карпати - Хребет Боржава

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 54 км;
Складність - легка;
Вартість - 1530 грн - все включено!
Місце старту - Львів, до 7:00
Місце фінішу - Воловець 18:00, Львів 20:00
Дати: можливий на замовлення

Чим знамениті Карпати? Звичайно, в першу чергу, своєю прекрасною природою, неповторним колоритом місцевого населення, віковічними традиціями. Але не варто забувати і про їстівні принади цього краю - безліч чорниці, брусниці, малини, білих грибів. Похід в Карпати «Хребет Боржава» дасть вам можливість максимально насолодитися усіма принадами Карпат, адже пейзажі з хребта відкриваються дійсно чудові, а чорниці на всьому маршруті росте просто неміряно. Так що збираємо рюкзаки і вперед - їсти чорницю на схилах гір!

Детальніше...

Пеший поход в Карпаты – Свидовец и Горганы

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 55 км;
Складність- середня;
Вартість - 1530 грн - все включено!
Місце старту - Івано-Франківск до 12:00
Місце фініша - Івано-Франківск, 16:00
Дати: 17.05 - 22.05, 07.06 - 12.06, 12.07 - 17.07, 09.08 - 14.08

Цей піший похід по Карпатам дає вам унікальну можливість пройтися по двох абсолютно різних, але надзвичайно красивим карпатським хребтах. Що це за хребти? Перший хребет - Свидовець, примітний великою кількістю високогірних озер, трав'янистими і плавними схилами. Вершини якоби неспішно перетікають у перевали і знову в вершини, час від часу поблискуючи блакитними очима найчистіших озер. Другий хребет - Горгани, характерний більш крутими обрисами, кам'яними розсипами і віковічними недоторканими хвойними лісами. Приєднуйтесь, буде дуже красиво і цікаво!

Детальніше...

Екскурсійний похід по Карпатам - Синевир і Колочава

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 66 км;
Складність- середня;
Вартість – 1530 грн - все включено!
Місце старту - Львів, 7:00
Місце фініша - Львів, 20:00
Дати: можливий на замовлення

Дуже цікавий маршрут, який дає унікальну можливість помилуватися красотами легендарного озера Синевир та дізнатися багато цікавого в музеях Колочави. Крім цього ми зійдемо на кілька вершин, а пейзажі національного парку Синевир нікого не залишать байдужими. Хочете насолодитися красою Карпат та дізнатися багато цікавого? Цей маршрут для вас! Місце зустрічі - Львів.

Детальніше...

Поход в Карпаты - Водопадами Горган

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 70 км;
Складність - середня;
Вартість– 1530 грн - все включено!
Місце старту - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: можливий на замовлення

Не складний похід в Карпати на шість днів, під час якого ми вдосталь помилуємося красотами падаючої води, адже нас чекають цілих чотири найцікавіших водоспади українських Карпат - Манявський, Бухтівецький, Пробій та Дівочі сльози. На маршруті дуже багато води і можливість помитися буде кожен день, так що за свою чистоту можна не переживати. Крім цього ми підкоримо кілька вершин, пройдемося гірськими хребтами, помилуємося неповторними Горганськими пейзажами, прикупимо сувенірів на дерев'яному ринку в Яремче і трошки зануримося в історію на стежці Довбуша. Різноманітність цього походу нікого не залишить байдужим!

Детальніше...

поход по ГорганахТривалість походу - 6 днів;
Кілометраж – 72 км;
Складність – середня;
Вартість - 1530 - все включено!
Місце зустрічі - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: 03.05-08.05, 21.06-26.06, 02.08-07.08, 16.08-21.08

Відкрийте для себе красу кам’янистих вершин українських Карпат – Горганського гірського масиву. Саме в найбільш диких і нетронутих місцях України ви зможете на повні легень вдихнуть п’янкий запах горганських хвойних лісів, відпочити від шуму неспокійного міста, оздоровити себе і гарно провести час. Завдяки віддаленості та важко доступності Горгани не «спопсились» і все ще залишаються воістину диким краєм, де володарюють густі ліси і кам’яні схили гір. Приємним бонусом до походного меню буде море чорниці, малини і ожини, що ростуть просто під ногами!  Забудьте про неспокійні будні і шумні міста і приєднуйтесь до нас!

Детальніше...

Похід на Говерлу і ПетросТривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 44,7 км;
Складність - легка;
Вартість - 1530 грн - все включено!
Місце зустрічі - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: мождивий на замовлення

Неспішний маршрут походу в Карпати, під час якого ми піднімемося на Говерлу і Петрос - першу та четверту по висоті вершини українських Карпат. Здійснити сходження на Говерлу можна і за менший відрізок часу, так більшість і робить. Але якщо дозволяє час, краще подовше побродити карпатськими стежками, щоб повною мірою насолодитися незабутніми гірськими пейзажами. Та й в кінці такого походу відчуваєш себе вже справжнім туристом, а не курортником на відпочинку =)

Детальніше...

Новорічне сходження на Говерлу – найвищу вершину України.

Зимнє  сходження на Говерлу Тривалість походу – 3 дні;
Кілометраж - 16 км;
Складність - висока;
Вартість 700 грн/2800 р;
Місце зустрічі - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: можливий похід на замовлення

Ви ще не вирішили, як провести Новий Рік? Набридло однотипно зустрічати дома з батьками або в ресторані з друзями? Запрошуємо Вас незабутньо відсвяткувати Новий Рік в чарівних Карпатах і здійснити сходження на Говерлу – найвищу вершину України. Ви зможете насолодитися сніжними пейзажами карпатських гір і поглинути в дивовижний світ новорічних свят на Закарпатті!

Детальніше...

туристические поход по Карпатам Тривалість походу – 6 днів;
Кілометраж - 57,7 км;
Складність - середня;
Вартість 2500 грн - все включено!
Місце зустрічі - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: 26.07-28.07, 09.08-11.08, 16.08-18.08, 23.08-25.08, 30.08-02.09
Запрошуємо Вас взяти участь у поході по Чорногорському хребту - найвищому гірському масиві в Україні. Під час походу ми піднімемося на всі двотисячники Карпат та здійснимо сходження на г. Говерлу. Ви матимете чудову можливість випробувати свою витривалість та морально-вольові якості, насолодитися неперевершеними пейзажами Карпатських гір, скупатися в оз. Несамовите – найвисокогірнішому озері України, та в кінці походу ознайомитися з закинутою польською обсерваторією на г. Піп-Іван Чорногорський.

Детальніше...

Сходження на Говерлу - найвищу точку українських Карпат.

Сходження на ГоверлуТривалість походу – 3 дні;
Кілометраж - 34 км;
Складність - середня;
Вартість 1900 грн - все включено!
Місце старту - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати 12.07-14.07, 26.07-28.07, 09.08-11.08,  23.08-25.08, 30.08-02.09

Похід триватиме три незабутні дні, під час яких ви будете насолоджуватись неповторними карпатськими пейзажами, переночуєте в палатках та матимете змогу перевірити свої кулінарні здібності в приготування їжі на вогнищі. Наша подорож не буде складною, тому вона підходить абсолютно всім, як новачкам, які ще не були в походах, так і більш бувалим туристам, які хочуть ще раз здійснити сходження на Говерлу.

Детальніше...

Похід в Карпати - Карпатськими стежкамиТривалість походу - 12 днів;
Кілометраж - 140 км;
Складність - складний;
Вартість - 1900грн / 6600руб.
Місце старту - Івано-Франківськ, до 12:00
Місце фінішу - Івано-Франківськ 16:00
Дати: можливий похід на замовлення

Здавна Карпати приваблювали мільйони туристів своєю красою, неповторністю, місцевим колоритом! Ви зануритесь в цей дивовижній світ, про який складено тисячі легенд і пісень, де гуцули грають на трембітах та випасають величезні отари овець! Під час походу Ви зможете випробувати свої сили, зміцнитися як фізично, так і духовно! Незабутні вечори біля вогнища з туристичними піснями під гітару, купа нових вражень гарантована кожному учаснику походу!

Протягом походу Ви побуваєте на багатьох вершинах Карпат і, звісно ж, підніметесь на найвищу точку України - г. Говерла!

Детальніше...