Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Похід в Карпати - Хребет Боржава

Похід в Карпати - Хребет Боржава

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 54 км;
Складність - легка;
Вартість - 1530 грн - все включено!
Місце старту - Львів, до 7:00
Місце фінішу - Воловець 18:00, Львів 20:00
Дати: можливий на замовлення

Чим знамениті Карпати? Звичайно, в першу чергу, своєю прекрасною природою, неповторним колоритом місцевого населення, віковічними традиціями. Але не варто забувати і про їстівні принади цього краю - безліч чорниці, брусниці, малини, білих грибів. Похід в Карпати «Хребет Боржава» дасть вам можливість максимально насолодитися усіма принадами Карпат, адже пейзажі з хребта відкриваються дійсно чудові, а чорниці на всьому маршруті росте просто неміряно. Так що збираємо рюкзаки і вперед - їсти чорницю на схилах гір!

План походу «Хребет Боржава»

  1. Львів - с. Міжгір'я - г. Волосянка
  2. р. Кук - г. Кам'яна - г. Ополонок
  3. г. Кругла - г. Жид-Магура - г. Великий Верх
  4. Радіально г. Великий Верх і г. Стій, вод. Шипіт
  5. г. Плай - г. Темнатик - г. Цицька
  6. Воловець - Львів

  Заявка на поход

  День 1. Львів - с. Міжгір'я - г. Волосянка (1254 м) (12 км)

  Зустріч групи з інструктором відбувається на жд вокзалі прекрасного міста Львів. Час зустрічі - 7 ранку, переконливе прохання не запізнюватись! Після швидкого знайомства сідаємо в автобус і їдемо в типове карпатське село Міжгір'я, яке знаходиться між двох високогірних полонин - Боржава і Червона. Спочатку будемо йти вздовж гучної річечки Козяй, поступово набираючи висоту. Якщо втомилися, сідаємо відпочиваємо, збираємося з силами і йдемо далі до підніжжя гори Волосянка, де і заночуємо.

  Межгорьегорная рекаодинокое дерево

  День 2. р. Кук (1361 м) - г. Кам'яна (1128 м) - г. Ополонок (1171 м) (12 км)

  Саме сьогодні починається чорничний рай! Адже ми виходимо на хребет під горою Кук, схили якої покриті щільним килимом темно-фіолетових соковитих ягід. Смачно поповнюємо свій запас вітамінів, набираємося енергії та далі в дорогу. Незабаром ми пройдемо через мертвий ліс, кілька років тому тут була аварія газопроводу, що призвела до незворотних наслідків. Але нам далі, до перевалу Ополонок, де і зупинимося на другу ночівлю.

  село уже внизувсе в чернику!вкусная и полезная ягода

  День 3. м. Кругла (1209 м) - г. Жид-Магура (1526 м) - г. Великий Верх (1598 м) (15 км)

  Сьогодні продовжуємо свій рух по хребту Боржава. У всі сторони відкриваються чудові краєвиди гір, так що затвор фотоапарата не перестає клацати. Ми йдемо далі і піднімаємося на все нові гірські вершини: Кичера, Кичера Кругла, Граб, а деякі траверсуємо (обходимо по схилу), щоб заощадити більше сил. Сьогодні у нас найбільш висотна ночівля (1350 м), буде прохолодно, так що одягаємося і щільніше кутається в спальники.

  хребетовцыгоры

  День 4. Радіально г. Великий Верх і г. Стій (1681 м), вод. Шипіт

  Сьогодні ми будемо ходити радіально - тобто без рюкзаків. Спочатку зійдемо на найпопулярнішу вершину хребта - Великий Верх, до речі, саме вона була першою вершиною в моєму житті. Було мені тоді 9 років, і сильно я об'ївся чорниці в тому поході по Карпатах, аж погано було! Так що дивіться, не перестарайтеся і ви)) Наступна наша вершина - гора Стій, вона найвища в даному хребті і на ній є закинута військова станція. Спускаємося в табір, їмо і йдемо до знаменитого водоспаду Шипіт. Тут проходить безліч фестів і часто тусуються натовпи неформалів.

  дорогакаменьШипот

  День 5. г. Плай - г. Темнатик (1344 м) - г. Цицька (9 км)

  Снідаємо, п'ємо чайок, збираємо табір і йдемо на траверс гори Плай, на якій знаходиться метеорологічна станція. До речі, взимку цей район користується популярністю у лижників і сноубордистів, тут є підйомники. Далі піднімаємося на вершину Темнатик, після чого вже почнеться спуск вниз, ближче до людей і цивілізації. Але повністю ми сьогодні не спустимося, а заночуємо на узліссі букового лісу під горою з цікавою назвою цицька.

  Карпатына путикрест

  День 6. Воловець - Львів (6 км)

  Краси подивилися, чорниці поїли, план походу виконали на всі 100% - можна і спускатися в цивілізацію. Спустимося ми в селище Воловець, звідки ходять потяги на Київ і Москву, а електричками можна доїхати до Львова.

  Заявка на поход

  Прочитайте перед походом:

  У вартість походу входить:

  • трансфер Львів - початок маршруту
  • трансфер від фінішу до Львову
  • харчування в поході (сніданок, вечеря, перекуси);
  • реєстрація в рятувальній службі;
  • оплата за вхід в заповідник
  • оплата стоянок;
  • групова аптечка;
  • медична страховка;
  • послуги інструктора;
  • газ, котли, кострове спорядження

  У вартість не входить:

  • прокат особистого спорядження;
  • витрати, не передбачені програмою (сувеніри, форс-мажор)

  Інструктор в залежності від погодних умов та стану групи має право вносити зміни до маршруту.

  При відсутності власного туристичного спорядження його можна взяти на прокат. Не забуваємо про знижки! Про порядок та способи оплати можна почитать тут.