Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Екскурсійний похід по Карпатам - Синевир і Колочава

Екскурсійний похід по Карпатам - Синевир і Колочава

Тривалість походу - 6 днів;
Кілометраж - 66 км;
Складність- середня;
Вартість – 1530 грн - все включено!
Місце старту - Львів, 7:00
Місце фініша - Львів, 20:00
Дати: можливий на замовлення

Дуже цікавий маршрут, який дає унікальну можливість помилуватися красотами легендарного озера Синевир та дізнатися багато цікавого в музеях Колочави. Крім цього ми зійдемо на кілька вершин, а пейзажі національного парку Синевир нікого не залишать байдужими. Хочете насолодитися красою Карпат та дізнатися багато цікавого? Цей маршрут для вас! Місце зустрічі - Львів.

План походу Синевир і Колочава

 1. Львів - с. Торунь
 2. оз. Синевир - м. Озерна - з. Буковинка
 3. с. Буковинка - хр. Пішконя
 4. г. Гропа - м. Негровець - м. Барвінок
 5. Екскурсійна Колочава
 6. м. Тапеш - с. Вучкове - Львів

1 день. Львів - с. Торунь (8 км)

У цьому поході група зустрічається з інструктором на ж/д вокзалі Львова!, куди потрібно прибути до 7-ї ранку. О 8.30 на рейсовому автобусі їдемо в невелике село Торунь, де і почнеться піша частина нашого походу. Спочатку кілька кілометрів пройдемо по селу, за яким почнеться підйом на хребет. Неспішно ідемо по хорошій дорозі і насолоджуємося чистим повітрям Карпат. Незабаром ми станемо на хорошу видову ночівлю, де можна буде спостерігати чудовий захід сонця.

Карпатитабун конейпейзажі Карпат

2 день. оз. Синевир - м. Озерна (1496 м) - с. Буковинка (9,5 км)

Сьогоднішній день вам запам'ятається на завжди! Адже ми відвідаємо найкрасивіше озеро України, оспіване безліччю балад і легенд - озеро Синевир. Озеро знаходиться на висоті 989 метрів, середня глибина до 10 метрів, площа близько 5 га. Вода в озері настільки чиста, що навіть у самих глибоких місцях (22 м) проглядається дно! В озері багато форелі, але ловити її заборонено, так що просто спробуємо розглядіти красиву рибу. За однією з легенд, озеро наплакала графська дочка Синь, на місці, де каменем вбили її коханого. Убили за наказом батька. Синь так довго і гірко плакала, що наплакала цілу долину, де і утворилося красиве озеро. Спробуйте, можливо вода в озері трохи солонувата?

СиневирСиневирСиневир, вид з хребта

3 день. с. Буковинка - хр. Пішконя (14 км)

У невеликому карпатському селі Буковинка ми подивимося на лінію Арпада і музей сплаву лісу. Лінія Арпада - це 600 кілометрова оборонна лінія, побудована для захисту проти Червоної Армії угорцями в 1943-44 рр.. Музей лісу і сплаву єдиний у своєму роді, тут зібрано безліч цікавих експонатів, які розкажуть нам історію заготовки та сплаву лісу в Карпатах. По дорозі подивимось і на стародавню греблю, збережену ще з 19 століття. Вийдемо за село в напрямку хребта Пішконя і станемо на ночівлю біля мальовничого озерця.

обладнана стоянкалінія Арпадамузей лісу та сплаву

4 день. г. Гропа (1667 м) - г. Негровець (1707 м) - г. Барвінок (1461 м) (14 км)

Ранній підйом, збір табору, сніданок і в шлях до вершин. Сьогодні ми піднімемося на хребет Пішконя, звідки відкривається неповторна панорама національного парку Синевир. Милуємося красою Карпат і попутно піднімаємося на три вершини - гори Гропа, Негровець і Барвінок. Під однією з вершин подивимося на високогірне озеро льодовикового походження. Ще пройдемо по хребту і трохи спустимося для ночівлі.

українські Карпатигірський хребетна висоті

5 день. Екскурсійна Колочава (10 км)

Колочава - унікальне село, може навіть єдине у своєму роді. Його називають селом 10-ти музеїв і 20-ти пам'ятників - саме стільки тут екскурсійних об'єктів. Ми постараємося відвідати їх усі або, хоча б, найцікавіші. За легендою, назву село отримало від звуку чавкаючої води. Береги річки були болотистими і при ходьбі виходили звуки «чавк-чавк». Питали у людей, де ті живуть, на що відповідали «Коло Чавка», з часом назва трансформувалася в Колочава. Ночувати в селі не будемо, відійдемо трохи далі і піднімемося на полонину.

Колочавапаровоз в Колочавіодин из музеїв

6 день. м. Тапеш (1324 м) - с. Вучкове - Львів (10 км)

Фінальний день походу. На останок ми піднімемося на гору Тапеш, де помилуємося видами на Боржавський хребет та Горгани. Після чого почнемо спускатися в село Вучкове, звідки і поїдемо до Львова. Квитки потрібно купувати на потяги після 20.00.

Заявка на поход

Прочитайте перед походом:

У вартість походу входить:

 • трансфер Івано-Франківськ - початок маршруту
 • трансфер від фінішу до Івано-Франковська
 • харчування в поході (сніданок, вечеря, перекуси);
 • реєстрація в рятувальній службі;
 • оплата за вхід в заповідник
 • оплата стоянок;
 • групова аптечка;
 • медична страховка;
 • послуги інструктора;
 • газ, котли, кострове спорядження

У вартість не входить:

 • прокат особистого спорядження;
 • витрати, не передбачені програмою (сувеніри, форс-мажор)

Інструктор в залежності від погодних умов та стану групи має право вносити зміни до маршруту.

При відсутності власного туристичного спорядження його можна взяти на прокат. Не забуваємо про знижки! Про порядок та способи оплати можна почитать тут.