Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Походи на Кавказ

Походи на Кавказ запам'ятовуються на все життя. Чому? Та тому, що Кавказькі гори особливі. Тут з непередаваною гармонією поєднується сувора краса гордих скельних вершин, покритих білосніжними шапками льодовиків, з ніжністю і різнобарв'ям альпійських лугів. Високі і неприступні вершини викликають повагу, а квітами і водоспадами не втомлюєшся милуватися. Все це разом змушує завмирати серце від захвату! Про красу Кавказу можна говорити нескінченно ..

Наскільки гарні походи по Кавказу, настільки й складні. Тому, для участі потрібна хороша фізична підготовка і бажаний досвід кількох походів по Карпатам і Криму. Про особливості походів на Кавказ читаємо >тут<.

  • Хочете побувати у високих горах? - Записуйтеся!
  • Набридло вдома, а Крим-Карпати вже не тягнуть? - Кавказ те, що треба!
  • Душа жадає краси, а попа пригод? - Походи на Кавказ для вас!
  • Хочете випробувати себе? - Похід по Кавказу кращий варіант!
  • Сумніваєтеся у своїх силах? - Поки сходіть в походи по Криму :)

Похід по Грузії - Вежі Сванетії

Тривалість - 9 днів;
Кілометраж - 75 км;
Складність - середня;
Вартість - 2000 грн/8000 руб;
Місце старту - Кутаїсі до 14:00;
Місце фінішу - Кутаїсі 12:00;
Дати: 22.06-30.06, 20.07-28.07, 10.08-18.08, 17.08-25.08
Нить: Кутаїсі – Местія – Радіальний похід на озеро Корульді  – Жабеші – Адіші – пер. Чхутнієрі – Іпралі – Ушгулі – озера Сванского хребта – Мамі – Кутаїсі

Похід по Грузії «Вежі Сванетії» - це похід по одному з найпрекрасніших і маловідомих регіонів Кавказу - гірської Сванетії. Ця місцевість славиться своєю незвичайною і красивою природою, самі грузини вважають Сванетію перлиною своєї країни і намагаються показати її всім туристам. У цих краях споконвіку жив гордий народ - непокірні свани, вони будували тисячі веж і завжди захищали свою землю, навіть зараз вони не вважають себе грузинами. Побудовані в IX-XII-х століттях укріплення зараз служать як пам'ятки і тягнуть в «країну тисячі веж» безліч туристів. Ще Сванетія є батьківщиною безлічі відмінних альпіністів, найвідомішим з яких є Михайло Хергіані, тут знімався фільм «Вертикаль», а ЮНЕСКО включила регіон до списку Всесвітньої культурної спадщини! Особисто у мене сумнівів немає - треба їхати і дивитися на все це своїми очима!

Детальніше...

поход по Кавказу Тривалість - 9 днів;
Кілометраж - 70,2 км;
Складність - висока;
Вартість - 2000 грн/8000 руб;

Місце зустрічі - Невиномиськ, до 10:00
Місце фініша - П'ятигірськ 20:00
Дати: 21.06-29.06, 28.07-05.08, 02.09-10.09, 20.09-28.09
Нить: Аул Хурзук - р. Еникол - пер. Еникол - пер. Букула - пер. Чемарт - р. Перевальная - р. Чемарткол - пер. Бурунташ - р. Кызылкол - плтао Ирахитсырт - ист. Джилы-Су - пер. Северный Каракайский - р. Исламчат - пер. Кыртыкауш - р. Кыртык - аул Верхний Баксан
Цей похід на Кавказ сміливо можна назвати одним з найкрасивіших і найбільш видовищних. Ми з головою зануримося в дикий світ гордих вершин, снігових перевалів, стрімких річок, прямовисних скель.. Ми будемо переправлятися через струмки і ріки, щоб піднятися на черговий перевал, з якого відкриваються нові, неповторні пейзажі. Похід важкий і буде непросто, але воно того варте! Нашому погляду постануть найвищі вершини Головного Кавказького, і ми з півночі обійдемо такий знаменитий і популярний Ельбрус. На шляху ми підкоримо пару перевалів, висотою більше 3000 метрів, а це в півтора рази вище, ніж найвища вершина України - Говерла (2061 м)! Крім цього, викупаємося в гарячих джерелах Джил-Су, спробуємо айран і нарзан, поїмо хичини. Приєднуйтесь, буде цікаво))

Детальніше...

похід на КавказТривалість - 9 днів;
Кілометраж - 95 км;
Складність - середня;
Вартість - 2000 грн/8000 руб;
Місце зустрічі - Краснодар, до 12:00
Місце фініша - Дагомис 11:00, Сочі 12:00
Дати: 08.06-16.06, 06.07-14.07, 20.07-28.07, 10.08-18.08, 24.08-01.09
Нить: Хаджох - р. Біла - вод. Руфабо - пер. Абедзешский - Лаго-Накі - г. Оштен - пер. Гузерипльский - тб Фішт - оз. Псенодах - пер. Майкопський - пер. Черкеський - р. Шахе - Солох-Аул - Дагомис - Сочі

Маршрут № 30 (у простолюдді «тридцятка») - найпопулярніший і один з найкрасивіших походів по Кавказу! Ще за часів СРСР цим маршрутом ходили тисячі туристів щороку, свою популярність він не втратив і в наші дні. А все тому, що стежки проходять по дивовижної краси місцям, на маршруті відсутні технічно складні ділянки, надмірно великі підйоми чи спуски. Наш шлях почнеться в невеликому курортному селищі Хаджох і неспішно потягнеться вгору звивистими стежками. Ми побачимо стрімкі гірські потоки, казкові водоспади, прекрасні озера, і горді, покриті вічними снігами, вершини! А якщо погода буде гарна, то і зійдемо на деякі)) В кінці походу нас чекає заслужений відпочинок на чорноморському узбережжі поблизу Сочі.

Головна фішка цього походу в тому, що він проходить через три кліматичні зони! Ми побуваємо в кубанських степах, в хвойних і широколистих лісах, в альпійських луках. Із зони сніжників і льодовиків ми спустимося в справжні субтропіки чорноморського узбережжя.

Детальніше...