Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Піший похід в Крим - Дорога в маленький рай

Піший похід в Крим Тривалість - 3 дні;
Кілометраж - 30,2 км;
Складність - середня;
Вартість - 700 грн / 2800 руб
. Входить ВСЕ необхідне!
Місце старту - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу - Судак 14:00 або Сімферополь 17:00
Дати: 08.03-10.03, 19.04-21.04, 09.05-11.05, 12.06-14.06
Нить: Сімферополь - Земляничне - Маскі - Ай-Серез - Орта-Сирт - Кутлакська бухта - Караул-Оба - Новий світ

Видалися вільні вихідні? Так чому б не провести їх в пішомі поході по Криму? Маршрут побудований так, що всього за три дні ви прогуляєтеся кримськими лісами, пройдете справжній гірський хребет, попутно піднявшись на парочку вершин. А вже на другий день ми вийдемо до моря, і заночуємо на пляжі, біля самого урізу води. Що може бути романтичніше? Крім цього відвідаєте визначні пам'ятки, якими так багатий мис Караул-Оба і Новий Світ. Цей маленький похід в Крим ви запам'ятаєте на все життя!

План пішого походу в Крим

Заявка на поход

1 день. Сімферополь - Земляничне - пер. Маски - т/с Ай-Серез (12,8 км)

Як завжди, збір групи на Сімферопольському залізничному вокзалі в 11 ранку. Інструктор розподіляє продукти, сідаємо на автобус і їдемо в Земляничне. Це невелике гірське село дісталося нам у спадок від грізних кочівників, які осіли тут сотні років тому. Від села по хорошій грунтовій дорозі піднімаємося до перевалу Маски, де можна зробити перекус. Від перевалу до затишної стоянки в березовому гаї близько двох годин ходьби.

міст на шляху до Маскиперевал маскиДорога до стоянки
2 день. Хребет Орта-Сирт - Веселе - бухта Кутлакська (10,4 км)

Від стоянки трохи проходимо по лісовій стежці і починаємо підніматися на перевал. Нам потрібно набрати всього до двохсот метрів, підйом не великий, але трошки примусить попотіти. Зате в кінці нас чекає щедра нагорода - вершина Лялель-Оба і чудові пейзажі з хребта Орта-Сирт. Треба сказати, що хребет Орта-Сирт це унікальний для Криму гірський хребет з крутими обривистими схилами і не великими скелями, подолання яких не складе труднощів, але зробить наш шлях ще цікавіше. Хребет повністю голий, на ньому не ростуть дерева, і ніщо не буде заважати нам милуватися гірськими пейзажами. А милуватися справді є чим: зліва відкривається вид на Новий світ, Судак, мис Меганом, попереду видно море, а праворуч губляться в тумані найвищі гірські масиви Криму - Бабуган-яйла і плато Чатир-Даг. Вздовж гирла струмка по балці Су-Чаптран спускаємося в село Веселе. Спуск цікавий, є в міру складні перешкоди, а в кінці справжній водоспадик, під яким можна освіжитися! Далі вздовж траси йдемо до берега моря, де і стаємо табором.

хребет Орта-Сиртневеличкі скелістоянка на березі моря
3 день. Мис Караул-Оба - Новий світ (7 км)

Якщо вчора було красиво, то сьогодні буде шалено красиво. Новий світ з його мисами і бухтами по праву вважається одним з найкрасивіших місць Криму. По мису Караул-Оба йдемо по гарній, маркованої стежці, постійно зупиняючись, щоб помилуватися надзвичайною блакиттю моря. Можливо, саме по нашій стежці в давнину ходили таври, які населяли ці місця.
В кінці стежки пройдемося по всіх відомим і надзвичайно популярним місцям - стежка Голіцина, Царський пляж, Розбійницька бухта і вийдемо в Новий світ. На його місці в давнину було село Парадиз. І дійсно, Новий світ як маленький рай в затишному куточку Криму. З селища можна безпосередньо виїхати в Сімферополь, можна в Судак, а можна залишитися ще на пару деньків, насолодитися м'яким кліматом ПБК. У Сімферополь ви потрапите годинок в 17-18, враховуйте це, коли буде купувати квитки назад.

мис Сквознойдорога по Караул-Обагрот Голіцина

Умови походу:

 • Це справжній піший похід по Криму - ми йдемо з рюкзаками, готуємо їжу на багатті, спимо в наметах. Похід всього на три дні, але він дуже цікавий та насичений! Ми пройдемося красивим морським узбережжям, а спати будемо на гальці, кілька метрів від води!
 • Якщо у вас відсутнє особисте спорядження, його можна взяти на прокат.
 • Діє система знижок!
 • Гроші здаються гіду в перший день походу. Про порядок та способи оплати можна почитать тут.
 • Не забудьте взяти фотоапарат та запас позитива – з нами завжди весело, надійно і цікаво! Улыбка
 • Інструктор в залежності від погодних умов та стану групи має право вносить зміни в маршрут.

Заявка на поход

Прочитайте перед походом:

У вартість походу входить все необхідне:

 • харчування в поході (сніданок, вечеря, перекуси);
 • реєстрація в КСС;
 • групова аптечка;
 • медична страховка та від несч. випадку;
 • послуги інструктора-гіда;
 • колективне спорядження (палатки, котли, кострове..);
 • трансфер від Сімферополя до початку маршрута;
 • збори лісників, заповідники;
 • всі обов'язкові екскурсії (мис Караул-Оба).

У вартість не входить:

• прокат особистого спорядження;
• трансфер від фінішу марушрута куди-вам-потрібно.