Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Проект «За покликом серця»

Поход в Крым - проект "По зову сердца"

Тривалість - 6 днів;
Кілометраж - ?? км;
Складність - середня;
Вартість - 1100 грн/4400 руб.
Місце старту - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу - Сімферополь, 17:00
Дати: 13.04-18.04, 04.05-09.05, 25.05-30.05

Іноді мені здається, що моє серце навіки залишилося десь серед снігових вершин, обривистих скель, крутих стежок, таємничих лісів, неповторних краєвидів.. десь на затишних галявинах, в компанії чудових веселих людей, біля приємно потріскуючого багаття і граючої гітари.. десь під нескінченним зоряним куполом поза суєти і часу.. десь в горах, в якомусь з походів я загубив його, але зв'язок лишився. І тепер не сидиться мені вдома, все тягне в нові незвідані місця «за покликом серця», але воно завжди тікає чи ховається і я приречений на вічне щастя мандрів. Адже чим більше бачиш, тим більше хочеться! І це дійсно чудово!

Заявка на поход

Думаю, схожа ситуація у кожного мандрівника - є улюблені місця, куди хочеться повертатися 10-й і навіть 100-й раз, але є і невимовна тяга до нового - нових відчуттів, нових переживань, нових місць та нових знайомств! І я повністю впевнений, що і з вами так само, в іншому випадку ви сиділи б вдома, дивилися телевізор і навіть не думали про походи. І цей текст теж не читали б. А раз читаєте, значить і вас кличе серце назустріч пригодам, так піддайтеся цьому поклику і йдемо в похід! Адже чудеса трапляються і трапляються досить часто, просто треба вирватися за межі буденності, за кордон вашої зони комфорту!

вечер у кострапалатка и звездызвезды

Концепція проекту «За покликом серця»

Всі наші маршрути походів по Криму проходять по кращих місцях півострова, насичені пам'ятками, добре налагоджені, прораховані і розраховані здебільшого на новачків. Ми стараємось, щоб вони проходили без сучка без задирки, як по маслу - адже люди платять гроші, і ми намагаємося зробити їх відпочинок максимально цікавим, але в той же час і максимально безпечним, по можливості виключивши всі несподіванки і неприємності. А адже саме вони запам'ятовуються краще всього, викликають найбільше емоцій і саме про те, як довелося ставити намети вже вночі і під дощем розводити багаття, як ви залізли в знайдену по шляху печеру, як вам було холодно і важко, яким був смачний глінтвейн і через яку бурхливу річку переправлялися - ви не один раз будете розповідати своїм друзям, що сидітимуть з відкритими ротами і щиро вважатимуть вас божевільними.Смеётся

pozovu1в гротевстречаем восход

Ідея даного проекту в імпровізованих походах - благо в Криму це можна робити без проблем. У кожного інструктора-гіда є свої улюблені місця та місця, де він ще не був, але хочеться! Місця, куди кличе серце.. саме по таких місцях і пройде похід. Швидше за все)) Керівник походу наділяється повною свободою (ну майже) у виборі регіону та розробці маршруту і повірте, він буде надзвичайно цікавий і не попсовий! Ви будете разом з інструктором шукати нові шляхи і місця для стоянок, лазити по ущелинах, гуляти по плато, підкорювати вершини і купатися в морі! Даний проект рекомендується тим, хто вже був у походах, але хоче чогось новенького - піти туди, куди не ходить майже ніхто; побачити те, що мало хто бачив; випробувати те, що недоступно для більшості!

над тучамичитаем картуна Чатыре

Переваги проекту

• Повна свобода - ви жорстко не прив'язані до певного маршруту та графіку руху, можна вибирати куди йти, а куди бігти) • Не попсові стежки - швидше всього маршрут пройде по більш диких і безлюдних місцях Криму (на скільки це взагалі можливо) • Справжній похід - ви відчуєте себе учасником справжнього дикого походу • Приємні і не дуже сюрпризи - імпровізований маршрут напевно буде насичений всякими сюрпризами, вирішувати які ми будемо всі разом • Досвід і нові навички - ви всі разом будете шукати стежки, воду, місця для стоянок, думати над подальшим маршрутом, вирішувати виникаючі проблеми. А це найцінніший досвід, який стане в нагоді вам не тільки в походах, але і в житті • Маса вражень - як уже говорилося, саме сюрпризи запам'ятовуються найкраще! Деякі з них можуть бути сплановані, а деякі виникатимуть по дорозі несподівано • Нові друзі - саме подолання труднощів як ні що інше зближує людей

Якщо хочеться нових неповторних пригод, тоді цей проект саме для вас! Сміливо подавайте заявку і вперед - ПІДКОРЮВАТИ СВОЇ ВЕРШИНИ!

Заявка на поход

Умови походу

Це самий справжній похід - спимо в наметах, їжу готують чергові на вогнищі або пальниках, несемо в гору не тільки себе, але і рюкзаки! Маршрут може бути заздалегідь не хожений інструктором, що надає проекту особливу родзинку. При знайомстві він розповість, куди ми йдемо і що подивимося. Оплата відбувається в перший день походу. У вартість входить тільки необхідне, так як доп витрати по новому маршруту передбачити складно, але вони будуть в межах 150-300 грн.

Прочитайте перед походом:

У вартість походу входить:

• харчування в поході (сніданок, вечеря, перекуси);
• реєстрація в КСС;
• аптечка;
медична страховка;
• послуги інструктора;
• колективне групове спорядження.

У вартість не входить:

• прокат особистого спорядження;
• екскурсії, лісники (50-200грн);
• транспортні витрати (50-70грн).

При відсутності власного туристичного спорядження його можна взяти на прокат. Не забуваємо про знижки! Про порядок та способи оплати можна почитать тут.