Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Особливості походного життя

Все про життя в поході. Чим походні умови відрізняються від звичайних, що робити, щоб походи приносили тільки радість, а не були каторгою)

Как добраться в Лазещину с Ифано-ФранковскаДрузі, привіт! В першу чергу ця стаття адресована тим, хто їде з нами на Новий рік у Карпати. А якщо бути ще точнішим, то тим з них, хто приїжджає після контрольного часу збору групи і у кого виникло питання: «А як нам дістатися до Лазещини?»

Детальніше...

особенности походов по ТурцииТуреччина дуже цікава і різноманітна країна. Для більшості людей вона в першу чергу асоціюється з пляжним відпочинком, адже погода тут велику частину року радує сонечком, а узбережжя дійсно прекрасні. Але нам-то більш цікаві гори, а їх у Туреччині теж предостатньо! До речі, більшу частину країни займає саме гірський рельєф, а найвища точка - гора Арарат, висотою цілих 5137 метрів!

Детальніше...

Особливості походів на КавказКраса Кавказу оспівана в безлічі балад і віршів, адже в цих горах об'єдналися і суворі скельні вершини, і стрімкі гірські річки з водоспадами, і різнобарв'я альпійських лугів. Словом все, що душа бажає тут є!

Але є й інша сторона медалі - складність. Справа в тому, що Кавказ - це вже справжні високі гори, тут є безліч категорійний маршрутів, складних перевалів і вершин. Саме це і приваблює сюди спортсменів-туристів. Вони беруть мотузки, системи, кішки, залізо і відправляються за новими розрядами і враженнями. Ми ж намагаємося побудувати наші походи по Кавказу щоб красу природи зробити доступною всім бажаючим. Від вас не потрібно спеціальних навичок, а тільки хороша фізична форма, сильна воля і бажання.

Детальніше...

Особливості трекінгу в НепаліНепал - казково красива і чарівна держава, походи по якій мають свої особливості. Саме про особливості і відмінності трекінгу в Непалі від звичних нам походів по Криму, Карпатам або Кавказу і піде мова в даній статті.

Детальніше...

Гірська хворобаГірська хвороба, вона ж горнячка, горняшка, висотна хвороба - хворобливий стан, що виникає у людей, що піднімаються на висоту від 3 000 метрів, викликаний кисневим голодуванням організму (гіпоксія). У слідстві малого надходження кисню в кров, клітини не можуть виконувати свої функції повноцінно і викидають шлаковий баласт у кров, він швидко розноситься по організму і вас починає «ковбасити».

Детальніше...