Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Особливості походного життя

Все про життя в поході. Чим походні умови відрізняються від звичайних, що робити, щоб походи приносили тільки радість, а не були каторгою)
Всім учасникам походів обов'язково ознайомитися з даними правилами і виконувати їх на маршруті. У перший день походу вам потрібно буде в цьому розписатися. В принципі, всі правила прості і інтуїтивно зрозумілі, виконувати їх не складно, для цього навіть не знадобиться особливих зусиль. Правила написані не для того, щоб морочити вам голову, а щоб максимально убезпечити відпочинок. Ми не несемо відповідальності за наслідки порушення даних правил, дія медичної страховки може бути анульована.

Детальніше...

Часто перед походом мені ставлять те чи інше питання. Іноді вони повторюються. Тому вирішив дати відповіді на найчастіші запитання. Новачкам настійно рекомендується до прочитання.

Я в такі складні походи не ходила ... Реально подужати для новачків?

Звичайно, реально. Всі наші походи розраховані для новачків, маршрути продумані так, щоб їх міг пройти кожен. Але ніхто не гарантує, що вам не буде важко. Швидше навпаки! Я можу гарантувати, що місцями буде складно, ви будете сильно втомлюватися. Але пам'ятайте, що після інтенсивного переходу завжди йде відпочинок, під час якого ви повністю відновите сили. Вже на другий-третій день ви повністю адаптуєтеся, і втомлюватися будете набагато менше. До того ж, під час всього руху по маршруту досвідчений інструктор буде стежити за станом групи і підбирати темп пересування, доступний всім.

Детальніше...

Як дотримуватися особистої гігієни в туристичному поході?

Всі ми звикли до чистоти (щиро сподіваюся, що так) - регулярний душ, гоління, чищення зубів ... А як же справи з особистою гігієною в поході? Адже ми весь день йтимемо під рюкзаками і надвечір будемо далеко не такі свіжі, як хотілося б. І якщо хлопці не так переживають з приводу чистоти, то дівчата буквально засипають запитаннями про гігієну в поході. Насправді все, що Вам потрібно - це бажання бути чистими, все інше є у Вас під рукою! У цій статті я Вам розповім, як зберігати чистоту в поході у гори.

Детальніше...

Індивідуальна похідна аптечка. Які ліки повинні входити в похідну аптечку кожного учасника групи.

Склад походної аптечкиЗбираючи аптечку в похід, потрібно пам'ятати, що розміри рюкзака не безмежні і все доведеться нести на собі. В інструктора є основна аптечка, де є засоби майже від всього, але і її обсяги обмежені. Якщо всі раптом почнуть натирати мозолі і просити пластир - на всіх не вистачить. Тому кожен учасник повинен мати свою, індивідуальну похідну аптечку. До складу похідної аптечки мають входити засоби від найпоширеніших травм і хвороб, а також від Ваших особистих (хронічних) хвороб, справлятися з якими Ви вмієте. До речі, обов'язково повідомте про свої хвороби перед походом інструкторові, він скоректує групову аптечку.

Детальніше...

Як підготуватися до походу в гори? Розвиток витривалості та координації.

Підготовка до походу в гори.

Всі маршруту турклубу «Кулуар» розраховані на людей без особливої ​​фізичної підготовки тож пройти їх під силу будь-кому. Але навіть найпростіший похід - це випробування Ваших фізичних і морально-вольових сил. І щоб в поході Ви не відчували дискомфорту і перевтоми я розповім як розвинути в собі витривалість, координацію і як морально підготуватися до походу.

Готуватися до походів потрібно заздалегідь. Тривалість підготовки залежить від складності походу і від Вашого фізичного стану. Якщо до нескладного походу в Крим на підготовку вистачить і тижня, то до серйозних походів можуть готуватися роками. Але серйозні походи залишимо серйозним альпіністам, а самі розберемося, як підготуватися до походу в гори Карпат і Криму в найкоротший термін.

Детальніше...