Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Особливості походного життя

Все про життя в поході. Чим походні умови відрізняються від звичайних, що робити, щоб походи приносили тільки радість, а не були каторгою)

Зимовий похід в Карпати і зимовий похід в Крим - основні складності і відмінності від літніх походів. Харчування в зимовому поході.

Ваша душа не дає Вам спокою? І ось Вам уже мало літніх походів. Ви все частіше задаєтесь питанням: «А які ж ці гори взимку, покриті метрами білосніжного снігу?» І ось Ви наважуєтеся на зимовий похід в Карпати чи Крим. Але не знаєте, що очікувати від походу, окрім морозу? У цій статті я спробую висвітлить основні аспекти зимового походу.

Детальніше...

There are no translations available.

Літній похід в Крим або Карпати – що це таке?

Нарешті Ви зібралися з духом і вирішили піти в свій перший туристичний похід. І відразу купа запитань: що нас очікує? як тяжко буде? що ми будемо їсти? що з собою брати? Дана стаття дасть Вам короткі відповіді на всі ці питання.

Початок походу.

За день-два до початку походу інструктор проводить збір групи, де розповідає маршрут, відповідає на запитання Літній туристичний похідучасників, розподіляє харчі. Вага групового спорядження та продуктів розподіляється залежно від Ваших фізичних можливостей. Звісно, зрілому чоловіку не поручать нести пачку майонезу і упаковку печива, а на дівчину не нагрузять палатку та пару десятків консерв. Інструктор розподіляє вагу так, щоб нікого не перегрузить і в результаті у хлопців будуть рюкзаки вагою 20-25кг, а у дівчат 15-18кг. Ну зазвичай вага жіночого рюкзака дуже залежить від ваги косметички, так що не перестарайтесь, ви нам подобаєтесь і без косметики=))

Ті з учасників, що не змогли прийти на збори отримають свою частку групового спорядження в поїзді або на вокзалі, в місці зустріч. Після зборів група сідає на місцевий транспорт і вирушає до безпосереднього місця початку маршруту.

Детальніше...

Особливості фотографії в туристичному поході.

Ось настав довгоочікуваний момент і Ви зібралися в похід! Цього разу Ви вирішили бути не просто учасником, а прихопити з собою фотоапарат і увіковічити незвичайної краси пейзажі та цікаві моменти походу на пам'ять. Але яку камеру взяти? А скільки треба батарей і флешок? Як доглядати за дорогою фотокамерою? Що краще фоткати? Відповіді на ці питання Ви знайдете в даній статті.

Яку фотокамеру взяти в похід?

Хм .. тут палиця з двох кінців. З одного боку Ви йдете в похід і всі свої речі несете на собі. Стартова вага рюкзаків в нормальних походах вельми «серйозна» і кожен зайвий грам здаватиметься вам кілограмом! Тому, якщо тільки Ваше прізвище не Геркулес або Геракл, не варто брати з собою фототехніку на всі випадки життя.

Детальніше...

Що ми будемо їсти на сніданок, обід і вечерю в поході?

Це питання мені постійно задають ті, хто йде перший раз в похід. Їхні думки: «Костер... похід... да що там можна нормального приготувати? Напевно, схудну до приїзду і буду як богомол! », « А якщо буде дощ і не зможемо приготувати їжу? Ми всі помремо? Ааа!!!!». Спішу  Вас засмутити, – харчуватися  ми будемо регулярно, поживно і смачно! Взагалі, я ніде так добре не їм як в поході, може тому, що вдома лінь вчасно готувати =))

Детальніше...

Вибір місця для стоянки, види наметів, установка намету

Здавалося б - що складного в установці намету? Адже є інструкція, за якою намет збере і дитина! І ось Ви зібрали все по інструкції, лягли спати, але заснути не виходить! У бік давить докучливий корінь, камінчик, шишка, гілка і тд .. Хтось голосно лається, вічно чіпляючись за розтяжки вашого намету, голова нижче ніг, в наметі дим, замість повітря, і ця калюжа вже набридла, купатися то Ви планували тільки завтра і вже точно не в спальнику! Я спробую вам розповісти, як правильно вибрати місце для стоянки і як поставити намет, що б спати було максимально комфортно!

Детальніше...