Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Як дістатися до Лазещини з Івано-Франківська

Как добраться в Лазещину с Ифано-ФранковскаДрузі, привіт! В першу чергу ця стаття адресована тим, хто їде з нами на Новий рік у Карпати. А якщо бути ще точнішим, то тим з них, хто приїжджає після контрольного часу збору групи і у кого виникло питання: «А як нам дістатися до Лазещини?»

Тепер по порядку. Група збирається в 7-10 ранку (точний час буде приблизно за 10 днів до виїзду, перевіряйте пошту!) і ми їдемо в Лазещину всі разом. Тут питань у вас не виникає, бо ми їх вирішуємо. Але є й такі, хто приїжджає пізніше контрольного часу. Всій групі вас чекати немає сенсу, адже вже в перший день можна покататися на лижах і з'їздити на Драгобрат або Буковель! Тому, останнім потрібно буде дістатися до Лазещини самостійно. Якщо ви на своїй машині, тоді користуєтеся gps. Для тих, хто приїхав до Івано-Франківська потягом або автобусом є три способи:

  1. Замовити автобус, таксі - цей варіант хороший, якщо вас група з кількох людей. Також це самий комфортний і швидкий спосіб, але і найдорожчий. Вартість 50-70 грн в залежності від розміру машини і кількості людей. Дорожче немає сенсу домовлятися, хіба що в крайньому випадку. Якщо ви самі, то можна знайти попутників прямо на вокзалі і скооперуватися з ними. Як знайти таксистів? Краще б запитали як їх не знайти! При виході з вокзалу зі сторони автовокзалу (він ліворуч у 200 метрах) стоїть купа водіїв, які як риби прилипали намагаються перетягнути вас до себе. Торгуємося!
  2. Рейсовий автобус. Вартість квитка Івано-Франківськ - Лазещина становить 35 грн, але є проблема. З листопада 2013 року прямих рейсів з вокзала на Лазещину нема, щось там не поділили держателі.. Залишається варіант з пересадкою в Татарові, майже всі автобуси їдуть через нього. Квитки купуються в касі автовокзалу. Виходимо з вокзалу, стоїмо обличчям до міста, повертаємо наліво і йдемо метрів 200 - тут і знайдете автовокзал. Їдемо до Татарова, там виходимо і пересідаємо на автобус до лазещини. Прямі рейси ходять з Автовозалу 2 у ранківську, але туди складно добиратись. На всяк випадок розклад автобусів з автовозалу 2 на Лазещину:
Сполучення Час відправки
Івано-Франківськ - Рахів 7.40
Івано-Франківськ – Мукачево 9.00
Івано-Франківськ– Ясиня 9.40
Івано-Франківськ – Рахів 11.00
Івано-Франківськ – Мукачево 11.40
Івано-Франківськ– Ясиня 12.55
Івано-Франківськ – Хуст 13.25
Івано-Франківськ – Хуст 14.25
Івано-Франківськ – Тячево 15.45
Івано-Франківськ – Рахів 16.40
Івано-Франківськ – Мукачево 17.55

Є ще пару автобусів пізніше, але краще встигати на ці.

3. Дизелем/поїздом. Це найдешевший спосіб, але і самий довгий. Раніше був хороший дизель, який відправлявся о 9.15. Але я їм давно не їздив і щось в розкладі не знаходжу на це час. Так що є два варіанти: поїздом Львів-Рахів, відправляється в 19.20 з Франківська, до Лазещини їде 3 години 10 хвилин або дизелем 6404 Івано-Франківськ - Рахів, він відправляється о 3:28 ночі. Непоганий варіант для тих, хто приїжджає вночі.

как добраться до Лазещины

Інших простих способів добратися з Івано-Франківська до Лазещини в голову не приходить. Я б радив замовляти рейсовий автобус добре поторгувавшись. По приїзду в Лазещину ми вас зустрінемо, тільки зателефонуйте заздалегідь інструктору - його дані будуть надіслані разом з часом збору. До зустрічі, друзі!