Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Особливості походів по Туреччині

особенности походов по ТурцииТуреччина дуже цікава і різноманітна країна. Для більшості людей вона в першу чергу асоціюється з пляжним відпочинком, адже погода тут велику частину року радує сонечком, а узбережжя дійсно прекрасні. Але нам-то більш цікаві гори, а їх у Туреччині теж предостатньо! До речі, більшу частину країни займає саме гірський рельєф, а найвища точка - гора Арарат, висотою цілих 5137 метрів!

Історія Туреччини дуже насичена і налічує понад 10 тисяч років. Завдяки цьому на всій території збереглося безліч історичних пам'яток, таких як античні міста, стародавні фортеці, красиві палаци. Звичайно, від минулої пишноти античних будівель залишилися лише руїни, але вони теж дуже цікаві і красиві. Крім цього Туреччина багата і на природні цікавинки, такі як глибокі каньйони, водоспади, гори солоні озера, печери та інші. Так що буде дуже цікаво!

Клімат Туреччини

Клімат в Туреччині дуже жаркий, порівняно зі звичним нам. Відпочивати тут можна з квітня по листопад, але літні місяці дуже спекотні для активного туризму, тому ми намагаємося ставити в розклад наші походи по Туреччині навесні і восени. Саме в цей час найбільш комфортна температура, а вода в морі вже/ще досить тепла для купання. У грудні починається сезон дощів, за місяць може бути до 12-ти дощових днів.

Документи

Дуже хороша новина, так як з 2012 року візовий режим для громадян України, Росії і Білорусі скасовано. Тепер вам потрібен лише діючий закордонний паспорт - походи по Туреччині стали ще доступнішими))

особенности Турции

Як дістатися

Добиратися найкраще лоукост компаніями, такими як Виззейир або Пегасус. Квитки обійдуться приблизно 150-250$ в обидві сторони. Купувати краще заздалегідь! По містах: WizzAir літає з Києва, Pegasus з Харкова, Донецька, Львова, Омська, Краснодара, Turkish Airlines з Києва і Москви. Вибирайте, чим зручніше і полетіли)

Безпека

Місцеве населення дуже любить туристів і всіляко їм допомагає. І це навіть не тому, що туристи несуть їм гроші, а просто менталітет такий у них. Подібне ставлення дійсно дуже приємно. Більшість турків мусульмани, дівчатам варто одягатися скромніше. Деяку загрозу несуть сколопендри і скорпіони. Вони зустрічаються не дуже часто, але все можливо. Щоб звести шанси зустрічі з неприємними комахами до мінімуму потрібно завжди закривати намет, перевіряти взуття, витрушувать речі, обережно збирати дрова. Їхні укуси не смертельні, але дуже болісні, що само по собі неприємно.

Для кого?

В першу чергу походи по Туреччині рекомендуються тим, хто вже походив по Україні та хоче урізноманітнити, зробити більш цікавим і екзотичним свій відпочинок. Середній похід за турецьким горах складніше аналогічного походу по Криму чи Карпатам, тобто Туреччина може послужити вам непоганою підготовкою для більш складних походів по Кавказу, Альпам, Непалу або іншим високим регіонам. Але якщо ви ще не були в походах, все одно можете сміливо йти в Туреччину! Маршрути побудовані так, що вони під силу кожному!

Подивитися на дивовижну природу Туреччини варто однозначно, так що приєднуйтесь!