Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Про нас

Власне яВсім привіт, мене звуть Тарас, я є засновником проекту «Кулуар» і адміном цього сайту. Хочу трохи розповісти про себе, про проект, про сайт, про подальші плани та цілі, про історію. Думаю, це буде цікаво почитати як тим, хто вже ходив з нами, так і тим, хто тільки хоче піти в походи по Криму, Карпатам або іншим регіонам нашої прекрасної і неосяжної планети.

Про себе

Як говорилося вище, звати мене Тарас. Читати всю біографію, впевнений, вам буде нудно, та й не до чого вона, тому коротенько розповім про ту частину, що пов'язана з походами. Любов до гір і походам мені передалася у спадок від батьків. Хоча, якщо точніше сказати, то не передалася, а її мало не силоміць прищепили! У перший серйозний (відносно) похід я пішов в 9 років. Це були Карпати, на тиждень і йшов я з рюкзачком, вагою близько 5 кг з частиною моїх речей. І потім понеслося.. три-чотири походи кожен рік. Батько підпрацьовував інструктором, мама доктором і ходили в походи по черзі. А нам же з сестрою випала незавидна доля - бути у всіх походах. Чому незавидна? Тому, що я пишу з боку зовсім малого хлопця. Чим ви хотіли займатися в 10-14 років? Я хотів лазити з друзями по стройці, грати у дворі у футбол, ходити на рибалку.. А мене тягли в гори! В гори, де в тебе за спиною великий рюкзак, де потрібно багато йти, де часто дощі! Ох, скільки я придумував різних відмовок - то хвороба, то зуб мудрості в 12 років, то ще що! Але жодна з них не спрацювала і відкосити хоча б від одного походу не вдалося.

Йшли роки, я ріс, змінювалася моя свідомість і світогляд. Я став отримувати справжнє, ні з чим не порівнянне задоволення від походів. Адже похід - це хороша і весела компанія, незвичайної краси пейзажі по сторонах, пісні під гітару, купол найчистішого зоряного неба над головою, свіжі ягоди і гриби, найцікавіші пам'ятки, історії та легенди .. Але це ще не всеПодмигивающий Ще є кілометри дороги, пройденої з важким рюкзаком, літри поту, дощі і льодовий вітер.. і з першого погляду, останнє повинно відштовхувати, але ні! Я навчилася отримувати задоволення від усього цього і посміхатися, навіть коли ти днями бредеш по воді, дощ іде вже шостий день поспіль, а в рюкзаку немає жодної сухої шмотки! Чому тут посміхатися? А своїм майбутнім спогадами і другу, що йде поруч.

Приблизно з другого курсу універу (вчився в КПІ) я почав самостійно водити групи в Крим та Карпати. Вже тоді я зрозумів, чим хочу займатися в житті! У туристів є мудрість: «Якщо робота заважає походам, значити треба кидати роботу». З моєю любов'ю до гір і походів ні про яку роботу мови і не могло бути, крім однієї.. вже тоді зародилася ідея створення свого проекту.

Про проект «Кулуар»

Мабуть, перше питання у всіх: «Що значить кулуар?». Йдемо в вікіпедію і читаємо:

Кулуар (від фр. Couloir - прохід) - улоговина в схилі гори, спрямована вниз по лінії струму води. Широка у верхній частині, звужується внизу. Бувають:

• льодові - заглажені камінням і снігом, з щільним льодом.

• снігові - визначають шляхи скидання снігу, а отже, лавин.

• скельні - шляхи скидання води і каменів.

Як бачимо, це частина рельєфу гори. Звідки взялося? Знову ж у спадок. Батьки раніше займалися альпінізмом в альпклубі «Кулуар», клуб канув в лєту, а назва залишилася.

Мета створення? Все просто - ходити самим в походи і показати дивовижну красу природи іншим людям. Ну і, звичайно, забезпечити собі можливість займатися улюбленою справою з фінансової сторони. Так що ми не повні альтруїсти =)

Звичайно, сам я з усім не впорався б. Мені допомагають хороші друзі і знайомі. Разом ми думаємо, як зробити проект ще цікавіше і привабливіше. Хочеться, щоб кожен похід запам'ятався вам на все життя, щоб ви ходили з нами постійно і запрошували своїх друзів! В результаті таких роздумів був розроблений абсолютно новий продукт - пригодницький похід-квест. Похід, що поєднує в собі елементи гри, змагання та навчання! Упевнений, це не остання новинка від нас і з часом з'являться нові круті й цікаві фішки.

Що зараз? На даний момент ми пропонуємо багато красивих і цікавих походів по Криму і Карпатам, парочку маршрутів по Кавказу. Більшість походів не складні і підійдуть навіть абсолютним новачкам і дітям. Час від часу бувають і категорійні походи, які несуть спортивний інтерес. Вони більш складні, потрібна хороша фізична форма, а після проходження маршруту вам видаються довідки. Розклад всіх походів можна подивитися праворуч на сайті, почитати про похід - клікнувши по назві.

Про майбутнє

Крім стандартних походів, за сезон планується один-два походи в нові місця по нових маршрутах. Такі походи зазвичай дещо складніші, але й набагато цікавіші, їх опис спочатку з'являється Вконтакті. Після проходження маршрут може бути доданий на сайт, а може і ні. Все залежить від складності, ризиків і можливості пройти його для звичайної, непідготовленої людини. У минулому році такий похід проходив на Кавказу за маршрутом Архиз-Домбай, почитати про нього можна тут: щоденник походу по Кавказу Архиз-Домбай.

З кожним роком в скарбничку маршрутів будуть додаватися нові країни, вершини і перевали, так що залишайтеся з нами, буде цікаво!

Про сайт

Сайт я зробив сам і всі роботи по ньому веду самостійно. Так вже вийшло, що сподобалося мені займатися сайтами і це стало ще одним моїм хобі. Мені важливо зробити сайт максимально зручним і корисним для користувачів (тобто вас), але одна голова добре, а багато краще! Тому, якщо у вас з'явилася ідея - пишіть, я подумаю над нею і, можливо, реалізую. Якщо ви чогось не знайшли на сайті - пишіть, я постараюся це виправити. Разом ми зробимо сайт краще!

Про співпрацю

Ми раді новим друзям і партнерам! Відправляйте ваші пропозиції на пошту, разом подумаємо, що та як.