Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Чому не варто йти в похід з нами?

Ви все ще роздумуєте, йти чи не йти в похід? Тоді думайте гарненько, адже після походу ваше життя зміниться назавжди! Ми постараємося Подмигивающий!

 • Ми любимо гори і не уявляємо свого життя без них. Боюся, що після походу і ваше серце залишиться в горах Криму, Карпат або Кавказу. А воно вам треба? Безсердечним бродити по рівнині і жити в очікуванні наступного походу?
 • Нам важливий кожен клієнт, ми допоможемо з підготовкою до походу, вибором спорядження і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Напевно, ви хотіли у всьому розбиратися самі, чи не так?
 • Хотіли понудьгувати в поході? Як би не так! Маршрути максимально насичені й різноманітні, під час переходів граємо в слова, ДаНєтки і схожі ігри, а на стоянці можна і в м'яч пограти. Увечері, біля багаття, співаємо під гітару (звичайно, за наявності такої) або розповідаємо історії, анекдоти, продовжуємо грати в ігри. При всьому цьому, завжди є можливість усамітнитися і подумати про особисте або вічне, місця підходящі!
 • Думаєте, у нас одні з найнижчих цін? Так, це дійсно так. У нас низькі ціни і багато знижок, які легко отримати кожному. Але пішовши з нами перший раз в похід, ви не зможете зупинитися, буде і другий, і третій, і четвертий. Тож сумарні витрати в підсумку зростуть.
 • Мрієте про дикий похід, коли ніхто не знає де ви і якщо щось трапиться, вас ніхто не знайде? Тоді вам не до нас. Ми випускаємо групи в МКК (маршрутно-кваліфікаційна комісія), реєструємося в КСС (контрольно-рятувальна служба) і МНС, оформляємо медичну страховку і страховку від нещасного випадку.
 • Звикли до вічно незадоволеному і бурчащого начальника і хочете такого ж інструктора? І тут ми вам не допоможемо(( Всі наші інструктора цікаві, добрі і чуйні люди, що не будуть лаяти за помилки, а все дохідливо пояснять, допоможуть і розкажуть.
 • У вас занадто багато друзів і нові вам ні до чого? Треба визнати, що шансів не обзавестися новими, хорошими друзями до кінця походу у вас дуже мало.
 • 50 чоловік в групі - це по-вашому норма? Як би не так! Приблизна кількість учасників у наших групах 3-15 чоловік, так що здоровенним табуном побродити навряд чи вийде!
 • Не любите думати, грати і отримувати призи? Тоді пригодницький похід-квест не для вас!
 • Не знайшли відповідного туру або не підходять дати, засмутилися і вирішили сидіти вдома? Може варто натиснути на посилання походи на замовлення? Це буде не дорожче, це буде індивідуально.
 • Після походу зазвичай багато класних барвистих фоток (дивитися фотогалерею). Але ж вінчестер не гумовий! Мені он довелося купувати новий, під фоточки.

І на останок, пам'ятайте, що туризм - це хвороба! Хвороба, якою так легко заразитися (досить піти в похід) і від якої майже неможливо вилікуватися!