Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Співпраця

kontakty

Добрий день, друзі! У цій короткій статті хочу запропонувати вам умови взаємовигідного співробітництва з проектом «Кулуар». Мені часто приходять пропозиції від інших туристичних (і не тільки) організацій. Всі вони розглядаються, але не всі приймаються по тим чи іншим причинам. Тому опишу умови, що задавольняють нас.

Якщо ви туристична фірма, організація, агентство, турклуб або просто зацікавлена у партнерстві людина, ми можемо укласти з вами усний договір про співпрацю. Для цього вам потрібно зв'язатися з нами зручним способом з контактів і повідомити ваше ПІБ, назву організації, ваш сайт, іншу інформацію, що порахуєте корисною. Намагайтеся вже перший лист зробити максимально інформативним.

Загальні умови такі: ви знаходите людей для наших походів, а ми повертаємо вам 10% від вартості туру, за кожного знайденого. З клієнтом ви спілкуєтеся самі, відповідаєте на його питання, а в кінці надсилаєте нам заповнену анкету. Приклад анкети ми вам скинемо. Якщо під час спілкування люди вам задають питання, на які ви самі не можете відповісти - користуйтеся нашим сайтом або запитуйте, ми завжди допоможемо! Оскільки передоплати ми не беремо, свою винагороду ви отримаєте після того, як клієнт пройшов похід.

  • Постійним партнерам - особливі умови!
  • Найбільш успішним - додаткові заохочення!
  • Власникам сайтів - окремі пропозиції!

Якщо вас зацікавила пропозиція або є свої ідеї, пишіть на пошту kuluarbc@yandex.ru з темою «Співпраця». Ми не кусаємось і завжди раді новим партнерам!