Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Оренда GoPro HERO 2 HD

Оренда GoProОренда GoPro HERO 2 HD - це можливість зробити свою пригоду не тільки яскравою на події та емоції, але і поділитися нею з друзями і близькими, які в цей час перебували вдома чи на роботі. Новітня модель екшн-камери в два рази швидше і продуктивніше своєї попередниці. Вона може знімати професійні відеоролики в якості 1080p HD, а також робити знімки роздільною здатністю в 11 мегапікселів. За словами виробників, новинка володіє професійною світлочутливістю, що поряд з оновленою ширококутного оптикою дозволяє їй демонструвати найкращі результати і бути незаперечним лідером серед пристроїв подібного класу.

Екшн-камера може робити 10 знімків в секунду розширенням в 11 мегапікселів, що дозволяє відобразити всі динамічні епізоди. Також, серед можливостей нової моделі екшн-камери - автоматична timelapse-зйомка. При цьому інтервал між знімками складає всього пів секунди. Куди б і на чому б ви не поїхали і які б перешкоди не долали - екшн-камера «GoPro HERO 2 HD» завжди буде поруч завдяки оригінальним кріпленням, які дозволять надійно закріпити пристрій як на одязі, так і, наприклад, на кермо велосипеда .

Оренда GoPro

Вже з'явилися у продажу оригінальні аксесуари до пристрою «GoPro Wi-Fi BacPac» і «Wi-Fi Remote». З їх допомогою можна дистанційно керувати пристроєм, використовуючи для цього Wi-Fi-пульт, смартфон, планшет або ноутбук. Також використання цих аксесуарів дозволяє спостерігати пряму трансляцію записуваних за допомогою екшн-камери відеороликів через Wi-Fi. Враховуючи досить високу вартість девайса, аренда GoPro HERO 2 HD є досить прийнятним варіантом для тих прихильників екстремальних видів спорту, які хочуть не просто назавжди запам'ятати свої подорожі і походи, але і мати можливість насолодитися ними знову і знову, при цьому не витрачаючи великих грошей. Не варто також переживати за те, що ви зможете пошкодити камеру - корпус екшн-камери виконаний з полікарбонату і нержавіючої сталі, якому не страшні не тільки удари, але і навіть 60 метрова глибина.

Взявши в оренду екшн-камеру GoPro HERO 2 HD ви теж зможете знімати такі відео:

Ціна оренди камери GoPro HERO 2 HD:

У прокатний комплект входить: камера, водонепроникний бокс, кріплення на все, флешка 32 Гб.
Ціна за 1 день 100 грн, при прокаті більше ніж на 5 днів - 80 грн. Можливі знижки)


Контакти: (097) 626-33-66 - Антон.