Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Карта Криму туристична. | Скачати карту Криму.

Карта Криму туристична потрібна людям, які планують піти в похід по Криму, щоб спланувати найкращий і найцікавіший маршрут. На карті Криму можна вибрати стоянки для ночівлі, спланувати свій шлях таким чином, щоб захопити найбільшу кількість пам'яток при мінімальному кілометражі. Я постарався знайти найкращу карту Криму в максимальній якості і це вийшло =)) Точніше таких карт дві - карта південно-західного Криму і карта південно-східного Криму, кожна з них ділиться на дві частини. Я напишу які пам'ятки є на кожній частині карти Криму, але можу щось і пропустити, так що не судіть строго:) Скачати карту Криму можна за посиланням, розмір карт біля 50 мб.

Туристична карта південно-західного Криму.

Південно-західний Крим дуже привабливий район для любителів активного відпочинку. Кожен знайде тут вид відпочинку до душі і величезну кількість пам'яток. Умовно регіон можна поділити на три частини: Західне узбережжя та Севастополь, ЮБК, гірський південно-західний Крим. Безліч цікавих маршрутів знайдуть тут любителі пішого та велотуризму, але й автотуристи будуть відчувати себе комфортно - до більшості пам'яток можна добратися на машині.

Туристична карта південно-західного КримуТуристична карта південно-західного Криму

Карта Криму регіону поділена на дві частини. На першій частині Ви можете побачити такі пам'ятки: Ханський палац, Свято-Успенський монастир, Чуфут-Кале, Тепе-Кармен, Качи-Каньйон, Мангуп-Кале, печера Скельська, водоспад Срібні струни, Великий каньйон Криму, фортеця Чембало.
На другій частині карти: печера Мармурова, печера Імена-Баїр-Хосар, плато Чатир-Даг, Ай-Петрі, Алупкінський палац, Ластівчине гніздо, Лівадійський палац, Масандрівський палац, водоспад Учан-Су, Нікітський Ботанічний сад, Альтанка вітрів.

Скачати детальну карту Криму можна за посиланнями нижче:

Туристична карта південно-західного Криму. Частина 1

Туристична карта південно-західного Криму. Частина 2

Туристична карта південно-східного Криму.

Південно-східний Крим умовно можна поділити на дві частини - південно-східний гірський Крим і південно-східне узбережжя. Регіон не менш багатий на цікаві пам'ятки, ніж південно-західний Крим. Карта південно-східного Криму теж ділиться на дві сторінки. Карти діляться на сторінки з накладкою, тому деякі пам'ятки є як на карті південно-західного Криму, так і південно-східного.

Туристична карта південно-східного КримуТуристична карта південно-східного Криму

На першій частині карти південно-східного Криму присутні такі визначні пам'ятки: печера Кизил-Коба (Червона), водоспад Су-Учхан, Партизанська галявина, Демерджі, Долина привидів, фортеця Фуна, водоспад Джурла, водоспад Джур-Джур, Кам'яні гриби,.
На другій частині можемо знайти: Новий світ, стежку Голіцина, Судакську фортеця, скелю Сокіл, Коктебель, монастир Сурб-Хан.

Скачати детальну карту Криму можна за посиланнями нижче:

Туристична карта південно-східного Криму. Частина 1

Туристична карта південно-східного Криму. Частина 2

П.с. Посилання замінив на більш людяні, якщо перестануть працювати - пишіть, обновлю. Якщо сподобались карти, буду вдячний за розповсюдження посилання на статтю на ваших сайтах чи сторінках в соцмережахУлыбка