Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Малюнки на футболках


Туристичні футболки. Малюнки на футболках акриловими фарбами.

Ви - індивідуальність і Вам набридло зустрічати на вулиці людей в таких самих футболках? Ви хочете відрізнятися від сірої маси? Хочете унікальний малюнок ручної роботи на футболці? Що ж, все не так складно=)) Дана стаття буде скоріше невеличкою  презентацією.

AnenОтже, знайомтесь – Anen, вона ж КабишАня – надзвичайно талановита і всебічно обдарована особистість. Ніколи не переставав захоплюватися оригінальністю її думок та ідей, її стилем та її творчістю. Звичайну, нікому не примітну річ вона може перетворити  на шедевр мистецтва, кількома  дотиками пензля.

Не так давно Anen почала займатися розписом футболок акриловими фарбами, виготовленням сережок та фєньок. Отже, тепер Ви маєте можливість замовити футболку з унікальним малюнком ручної роботи. Ціна товару залежить від складності роботи і обговорюється особисто. Ссилка на групу в контакті внизу статті.

 

Малюнки на футболках виконуються акриловими фарбами – це вододисперсна фарба на основі полімерів складних ефірів акрилової кислоти – поліакрилатів. Вона набагато краще гуаші і масляної фарби. Коли з акрилової фарби вся водна складова випаровується, її можна видалити тільки за допомогою спеціальних розчинників. При висиханні акрилова фарба не тріскається і малювати нею можна по чому завгодно, тож за якість малюнку переживати не варто!

Кілька місяців назад я й сам замовив футболку у Ані, тепер вона стала моєю улюбленою! Футболка десяток раз прасувалася в машинці і малюнок чудово зберігся! Вона на першому фото)) Надіюсь, найближчим часом переборю свою всепоглощающу лінь, виберусь в магазин за футболками і замовлю ще декілька!

Фото футболок на туристичну тематику:

Моя улюблена футболка!Жіноча футболкаТуристична футболка

Більш детально з роботами КабишАні ви можете познайомитися натиснувши на ссилки: Не бійтеся виділятися! Замовляйте унікальні і красиві речі і будьте оригінальним! Замовити товар і дізнатися всі деталі можна в групі handmade by КабишАня :)