Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Знижки учасникам походів в Крим та Карпати


skidki1

Хочете ходити в походи по Криму та Карпатам дешевше? Ми надаємо вам таку можливість! Користуючись системою наших знижок ви зможете зменшити вартість походу на цілих 20%! Знижки сумуються *. На одного учасника походу максимальна знижка 20%. Знижки даються на групу більше 5 чоловік. Якщо претендуєте на будь-яку знижку, обов'язково напишіть нам про це заздалегідь, під час походу просити знижку немає сенсу.
Перелік знижок:

Знижка "За відгук" / 100-200 грн

За відгук про похід по Україні ви отримаєте знижку 100 грн, за відгук на закордонний похід знижка складає 200грн. Важливо! Знижка нараховується на наступний похід! Ви йдете перший раз, потім пишете відгук і на наступний похід отримуюте знижку 10% "за стабільність" + 100/200 грн за відгук. Будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями та вимогами до відгуків, читати  тут. В ролі відгуку може бути і відео про похід, зняте і змонтоване вами.

Знижка "Друга в гори тягни" / від 10%

Ви отримуєте знижку10% за першого запрошеного в наш похід друга, та 5% за кожного наступного. Запросили 10 друзыв - отримали 55% знижки.

Знижка "За  стабільність" / 10%-15%

Якщо ви йдете з нами другий чи третій раз - автоматично отримуєте знижку в розмірі 10% від вартості туру. Для тих, хто ходив більше 3-х раз постійна знижка в 15%.

Знижка "Оптова" / 10-15% кожному

Для груп більше 5-ти чоловік знижка 10% кожному, більше 10-ти - 15% кожному. Для походів на дати, що не вказані в розкладі розмір знижки обговорюється окремо.

Знижка "За посилання" / 5-10%

Якщо у вас є свій сайт, сторінка в інтернеті або блог, який ви ведете, ви можете отримати 5-10% знижки! Для цього додайте назавжди у себе замітку з посиланням на нас. Ідеальний варіант - замітка на кілька абзаців з ссилкою на похід, в якому плануєте взяти участь. Розмір знижки на пряму залежить від популярності вашого ресурсу та обговорюється індивідуально.

Знижка "Музикальна" / 10%

Якщо ви граєте на гітарі та берете її з собою - отримайте знижку 10%. Головне не забувайте радувати нас своїми піснями! =)) Перед тим, як брати гітару, обов'язково напишіть мені, дві гітари в поході не потрібні.

Знижка "Студенська" / 10%

Якщо ви студент та маєте студентський квиток - отримайте знижку.

Знижка "Дитяча" / 30% дитині

Якщо ви берете з собою дитину віком від 10 до 14 років, дитина отримує знижку в 30%.

Знижка "За велике бажання"

Якщо ви ну дуже хочете піти в похід, але не вистачає грошей, навіть з урахуванням вищеперерахованих знижок - напишіть мені і ми щось придумаєм!

Знижка "На снарягу"

Ми домовилися з багатьма магазинами туристочного спорядження, про знижки для наших клієнтів. Список магазинів дивимося тут.

Умови отримання знижок:

  • Щоб отримати знижку напишіть нам, яку саме хочете. Обов'язковою умовою для отримання знижки є наша ствердна відповідь до походу. Безпосередньо в поході не варто просити інструктора про знижку.
  • Для груп менше 5-ти осіб знижки не надаються, виняток становить знижка «За відгук»
  • Максимальний розмір знижки для піших походів по Україні з наметами становить 20%. Для закордонних походів, екстрім-турів, квестів, фототурів, навчальних програм, зимових турів максимальна знижка становить 10%.