Поделись:
Подпишись:

Подпишись и будь в курсе всех походоновостей!

Ваша Е-почта:

*Обещаем никому не предоставлять адрес вашей почты и не спамить
**Вы сможете отписаться в любой момент

Зимовий похід по Криму - Зимова казка Демерджи

зимний поход по Крыму Тривалість походу - 3 дні;
Кілометраж - 26 км;
Складність - средня;
Вартість - 650грн/2600руб.
Місце старту - Сімферополь, до 11:00
Місце фінішу - Симферополь, 17:00
Дати: 31.12-02.01, 05.01-07.01
Нитка маршруту: Сімферополь - Ангарский перевал - фортеця Фуна - Долина привидів - Пд. Демерджі - Джурла - Джур-Джур - Генеральське - Сімферополь

Зима - це ще не привід відмовитися від походів і сидіти удома. Звичайно, в першу чергу зимовий відпочинок асоціюється з гірськолижними курортами і катанням, але зустріти Новий рік в горах, в невеликій компанії таких же отчайдух, як і ви - в цьому є своя, неповторна екзотика. Такий похід запам'ятається на довго, якщо не на завжди! Зимова природа надзвичайно красива, але ця краса вимагає і ретельнішої підготовки, ніж літні походи по Криму. Хороше спорядження, позитивний настрій і посмішка на обличчі обов'язкові!

Заявка на поход

План зимового походу в Крим:

День 1. Сімферополь - т/с Демерджі

На сімферопольському залізничному вокзалі група зустрічається з провідником, нашвидку знайомиться, і вже разом ми їдемо до Ангарського перевалу - найвищої точки траси Сімферополь-Алушта. Пакуємо продукти по рюкзакам і йдемо по зимових стежках Криму назустріч пригодам! Першою справою ми пройдемо біля високого білого обеліска, схованого серед лісу, - це старий пам'ятник будівельникам дороги. Тільки уявіть, скільки праці треба було прокласти, щоб побудувати дорогу серед лісу та гір в 1800-х роках! Ну а ми через джерело Верси доходимо до фортеці Фуна, яка була побудована для охорони торгових шляхів князівства Феодоро. Зовсім поряд, під величними схилами Демерджи буде наша стоянка. Стоянка дуже мальовнича і красива - поруч Долина привида, в 200 метрах починається Кам'яний хаос, а вдалині видніється Демерджийська корона. Зустріти Новий рік в такому місці - це воістину незабутньо!

зимняя Фунакаменный хаосЧатыр-Даг

День 2. Демерджі - Джурла

Сьогодні ми зійдемо на найкрасивішу вершину Криму - Демерджи. Влітку вона надзвичайно красива і мальовнича, але взимку. взимку її краса подесятеряється і просто не хапає слів, щоб описати побачене! По дорозі ми пройдемо через таємничу Долину привидів - скопище каменів химерної форми, серед яких кожен знайде щось своє. Тут є і теща, і відьми, і палець Петра першого і.. мабуть, про камінь, що найкраще запам'ятовується в Долині привидів, на сторінках сайту ми умовчимо, адже його можуть читати і діти:) Намилувавшись видами зимового ЮБК з вершини, ми почнемо спуск в урочище Джурла – теж дуже красиве та цікаве місце. Тут є невеличкий водопадик, але зимою його часто повністю засипає снігом. Звичайно, ті, що бажають можуть спробувати його розкопати, але я таким поки не займався)

зимняя ДемерджисоснаДжурла здесь!

День 3 Джурла - Джур-Джур

Дорога по зимовому лісу нагадує казку - так і здається, що за найближчому поворотом буде поляна, де звірі водять хоровод навколо ялинки, а он за тим деревом ховається Дід мороз і Снігурка. А може не здається? Придивіться уважніше! Замерзлий водоспад - це дивовижне видовище, милуватися яким можна довго. Але ж зима на вулиці і стояти холодно! Йдемо до селища Генеральського, де сідаємо на маршрутку і їдемо в Сімферополь. Ось і добігла кінця наша зимова казка, пора додому.

у костразимний лесзимний Джур-Джур

Особливості маршруту

Пам'ятайте, що це зимовий похід, а взимку в горах буває дуже холодно. Тому треба потурбуватися про хороше спорядження і теплий спальник(- 5 комфорту підійде). Для участі в зимовому поході потрібний досвід парочки літніх походів. Настройтеся, що буде надзвичайно красиво, але і важко, особливо якщо буде багато снігу і потрібно буде тропить. Зимовий похід – це чудова пригода, яка запам'ятовується на довго, якщо упевнені в собі - обов'язково ідіть, не пошкодуєте!

Заявка на поход

Прочитайте перед походом:

У вартість походу входить:

• харчування в поході (сніданок, вечеря, перекуси);
• реєстрація в КСС;
• аптечка;
медична страховка та від несч. випадку;
• послуги інструктора;
• колективне групове спорядження.

У вартість не входить:

• прокат особистого спорядження;
• екскурсії (0-70 грн);
• трансери (59-60 грн)

Інструктор в залежності від погодних умов та стану групи має право вносити зміни до маршруту.

При відсутності власного туристичного спорядження його можна взяти на прокат. Не забуваємо про знижки! Про порядок та способи оплати можна почитать тут.